More

  Gece Görüşlü Google Kamera 8.8, Pixel 6’da daha hızlı yayılıyor

  Pixel 6 ve 6 Pro için Daha Hızlı Gece Görüşü, Google Kamera’nın 8.8 sürümüyle kullanıma sunuluyor.

  4/6 güncellemesi: Uzun bir bekleyişin ardından sürüm 8.8.224.5204.357.64,11 (8.8.224.5’e karşı14.217.832,10) Google Kamera’dan bugün Pixel 6 serisi de dahil olmak üzere tüm telefonlar için yaygın olarak kullanılabilir. Yeni yakınlaştırma kaydırıcısı, bu son tasarımda Pixel 7 / Pro’ya özel olmaya devam ediyor.


  Orijinal 3/18: İlk olarak Pixel 7 ve 7 Pro için tanıtılan Google, “pozlamalar eskisinin yarısı kadar uzun olabileceğinden daha az hareket bulanıklığı” olan Gece Görüşü fotoğraflarını lanse ediyor. Şirket, “Bracketing ve yeni makine öğrenimi gürültü azaltma teknolojileriyle HDR+ güncellemelerine” kredi veriyor.

  “Ve Night Sight, düşük ışıkta eskisinden daha keskin güzel görüntüler üretmek için artık normal pozlama süresinin yalnızca yarısına ihtiyaç duyuyor.”

  Camera 8.8’e güncelledikten sonra Gece Görüşü sekmesine geçerken, Pixel 6/Pro sahipleri sağ alt köşede bir daire fark edecekler. Tıklama, iki saniye veya maksimum (altı saniyeye kadar) seçmenizi sağlar. Çekim koşullarına bağlı olarak, süre iki ile altı saniye arasında dalgalanabilir.

  Google, temel olarak, görüntü kalitesini iyileştirmek için daha hızlı Gece Görüşü veya daha uzun pozlama süresi arasında seçim yapmanıza izin verir.

  Bu özellik, Android 13 QPR2’nin henüz Pixel 6 ve 6 Pro ile 6a için mevcut olmadığı bu ayki Drop özelliğinin bir parçası olarak duyuruldu. Mart yaması ayrıca Pixel 6, 6 Pro, 7 ve 7 Pro telefonlar için “belirli koşullarda kamera kararlılığı ve performansında genel iyileştirmeler” getiriyor. 7 Serisi ayrıca “belirli koşullarda öne bakan kamerayı kullanırken renk doğruluğu veya pozlama seviyesindeki iyileştirmelerden” yararlanır.

  Google Camera 8.8, Play Store aracılığıyla henüz geniş çapta yayınlanmadı, ancak yandan indirilebilir. Uygulama en son Aralık ayında güncellendi.

  Google Kamera hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun