More

  Gazeteci, Crystal Palace’ın ‘yüksek kaliteli’ Chelsea forveti imzalamak istediğini iddia etti

  Bir gazeteci, Crystal Palace’ın kadrosunu güçlendirmek istediğini ve bunun Chelsea’nin forvet oyuncusu Callum Hudson-Odoi’ye ilgi gösterdiğini bildirdi.

  buna göre Rahman OsmanLondon World için çalışan: “Callum Hudson-Odoi, bir sonraki hamlesini yapmadan önce Pochettino ile görüşüyor olacak.

  “Nottingham Forest ve Crystal Palace da dahil olmak üzere Premier Lig’e büyük ilgi var.”

  görmek şok edici değil Kristal Saray Bu yaz imza atmak için Wings’i arayın. Wilfried Zaha’nın sözleşmesi Haziran ayında sona eriyor ve yeni bir sözleşme imzalayıp imzalamayacağı hala bilinmiyor.

  Daily Mail muhabiri Adrian Kagumba adı geçen O chelsea Hudson-Odoi için yaklaşık 10 milyon sterline ihtiyacı olacak. Bayer’e kiralık olarak giden oyuncu, Leverkusen’e geri dönüyor.

  (Fotoğraf: Roland Krivec/DeFodi Images, Getty Images aracılığıyla)

  Crystal Palace, Hudson-Odoi’yi istiyor

  Hudson-Odoi, Ashley Cole’un onu “Üst kalite‘oyuncu. Chelsea’de işler onun için pek iyi gitmedi çünkü kulüp için tutarlı bir şekilde görünmeyi başaramadı.

  Buna rağmen sadece 22 yaşında ve düzgün bir şekilde eğitilirse kesinlikle yüksek potansiyeline ulaşabilir ve Premier Lig’de güçlü bir kanat oyuncusu olabilir. bir zamanlar Bu kabul edilir Avrupa’nın en iyi yeteneklerinden biri.

  Kanat oyuncusu 147 maçta 17 gol atmayı ve 23 asist kaydetmeyi başardı. Gol atma tehdidi kesinlikle iyileştirilmesi gereken nokta.

  Hudson-Odoi tam bir paket gibi görünmüyor. Yine de, bu kadar ucuz ve yine de bu kadar küçük olmasına rağmen, bir saray için güzel bir darbe olabilir.

  Kulübün kesinlikle hücum kadrosunu geliştirmesi gerekiyor. Bu, sezonun son maçında yedek kulübesinde sadece bir hücum oyuncusu olmasıyla büyük ölçüde kanıtlandı.

  (Getty Images aracılığıyla Darren Walsh/Chelsea tarafından fotoğraf)

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun