More

  Gary Neville bu sezon kimin düşeceğini düşündüğünü paylaşıyor

  Gary Neville, Nottingham Ormanı için “gerçekten endişelendiğini” kabul ederken, bu sezon ayakta kalmak için hem Everton hem de Leeds United’ı destekledi.

  Steve Cooper’ın Orman tarafı dün gece Leeds tarafından 2-1 yenilirken, Sean Dyche’nin adamları Pazartesi gecesi çok önemli bir noktayı kaptı.

  Javi Gracia, dün geceki galibiyetin ardından küme düşme bölgesinin iki puan yukarısında oturuyor ve hem Forest hem de Everton şu anda küme düşme bölgesinden gol farkından kaçınıyor.

  Neville defalarca hem Southampton hem de Bournemouth’un bu sezon küme düşeceğini tahmin etti, ancak The Overlap’a Forest’ın onlara katılacak üçüncü takım olacağını düşündüğünü söyledi.

  Getty Images aracılığıyla Richard Sellers/Sportsphoto/Allstar’ın fotoğrafı

  Neville, bu sezon kimin düşeceğini düşündüğünü paylaşıyor

  The Overlap’ın Canlı Turunda konuşan Neville’e bu sezon kiminle karşılaşacağını tahmin etmesi istendi.

  Manchester United efsanesi, kimin küme düşeceğini tahmin etmekten hoşlanmadığını itiraf etti, ancak Leeds ve Everton tecrübesinin onları sezonun bitiminden sonra Premier Lig’in zirvesinde tutacağını düşünüyor.

  Neville, “Southampton, Bournemouth ve ben bunu birkaç aydır söylüyoruz. Geçen Cuma onları bir hafta izledim ve onlar için gerçekten endişeliyim – Nottingham Ormanı için biraz korkuyorum,” dedi Neville.

  “Biraz her yerde olduklarını hissediyorum ve bir küme düşme mücadelesini yönetme konusundaki deneyimsizliğim konusunda biraz endişeliyim.

  “Leeds, Crystal Palace, Everton ve Daichy gibi hissediyorum – onlar biraz daha sağlam.

  “Nottingham Ormanı bu işin içine sürüklenebilir. Umarım almazlar ama bence yapabilirler ve 180 milyon sterlin harcadılar. O parayı harcamış olmaları inanılmaz.”

  James Gill’in Fotoğrafı – Danehouse/Getty Images

  Masanın sonunda mücadele eden ve telden aşağı gidiyormuş gibi görünen takımlar için gergin bir kaç hafta olacak.

  Forest, son birkaç haftadır sonuç almakta zorlandı ve Chelsea, Arsenal, Liverpool ve Manchester United gibi takımların oynaması gereken zorlu bir maç serisiyle karşı karşıya olduklarının fazlasıyla farkında olacak.

  Everton, Daichy yönetiminde köşeyi dönmüş gibi görünüyor ve aynı şey Gracia yönetimindeki Leeds için de söylenebilir.

  Ancak Leicester City, Brendan Rodgers’ın ihraç edilmesinden sonra bile hala mücadele ederken, bu üç takımdan birinin düşeceği kesin değil.

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index