More

  Garmin Pro akıllı saatler – Apple Watch Ultra’nın yeni rakibi

  Apple Watch Ultra, mevcut giyilebilir cihazlarının daha sağlam ve güçlü bir versiyonunu isteyenlere hitap etmek için piyasaya sürüldü ve şimdi yeni bir Garmin Pro akıllı saat grubu da bunu takip ediyor.

  800 dolarlık Ultra’dan farklı bir teklif olsa da yeni Fenix ​​​​Pro ve Epix Pro modelleri, bir başlangıç ​​fiyatı da dahil olmak üzere oldukça örtüşüyor…

  elma izle

  Apple’ın bir süredir Apple Watch Pro üzerinde çalıştığı ve sonunda onu Ultra olarak markalamaya karar verdiği söyleniyor.

  Bir önceki versiyondaki modellerden farklı olarak daha moda odaklı bir uygulamaya sahip olan Ultra, dağcılık, dalış gibi spor ve outdoor aktiviteleri hedefleyen dayanıklı bir model.

  Görünüşe göre Garmin geçen yılki lansmanı ilgiyle izledi.

  Garmin akıllı saatler

  Bugün iki yeni Garmin Pro saati duyuruldu, 800$’lık Garmin Fenix ​​​​7 Pro ve 900$’lık Garmin Epix Pro.

  Her ikisi de mevcut modellerin çeşitleridir ve benzer özellikler ekler. Her ikisi de aşağıdakilerin tümünü alır:

  • Dahili LED el feneri: Tüm boyut seçeneklerinde mevcuttur, değişken yoğunluk, kırmızı güvenlik ışığı ve flaş modu, karanlıkta egzersiz yaparken daha fazla farkındalık sağlamaya yardımcı olur.
  • Kalp atış hızı sensörü: Spor için geliştirilmiş optik sensörler ve algoritmalar, çeşitli aktiviteler için gelişmiş performans takibi sağlayarak vücudun egzersize nasıl tepki verdiğini daha iyi anlamayı kolaylaştırır.
  • tolerans derecesi: VO2 maks, kısa ve uzun vadeli egzersiz yükleri gibi egzersiz verilerini ve diğer tüm atletik aktivitelerden daha fazlasını dikkate alarak uzun süreli çabaları sürdürmenin ne kadar kolay olduğunu ölçün.
  • Tepe noktaları: VO2 max ve antrenman geçmişine dayalı olarak zaman içindeki ilerlemeyi değerlendirirken dik tırmanışlarda koşma gücünü ve uzun tırmanışlarda dayanıklılığı ölçerek yokuş yukarı koşmanın ne kadar kolay olduğunu ölçün.
  • ileri: Önünüzde ne olduğunu daha iyi anlamak için yardım istasyonları gibi bazı POI (İlgi Çekici Nokta) kontrol noktalarını doğrudan harita üzerinde görün.
  • Hava haritası bindirmeleri: Yaklaşan hava koşullarını daha kolay görüntüleyin.
  • kabartma gölgeleme: Hızlı algılama için topografik haritaları hızla okuyun.
  • Ek önceden yüklenmiş etkinliklerWhitewater raftingi, motokros, su kayağı ve diğer düzinelerce yeni aktivite, kullanıcıların aktif kalmasına yardımcı olur.

  Ultra’da olduğu gibi, birinci sınıf malzemelere ve kayışları karıştırıp eşleştirme olanağına sahip olursunuz, ancak kendi çerçevenizi de seçebilirsiniz.

  7/24 kullanım için tasarlanan epix Pro serisi, sportif, esnek tasarımı safir ve titanyum gibi birinci sınıf malzemelerle birleştiriyor; her biri büyüleyici tam renkli AMOLED ekrana sahip. Duyarlı bir dokunmatik ekran, geleneksel 5 düğmeli düzeni tamamlayarak haritalara, kondisyon istatistiklerine, akıllı bildirimlere ve daha fazlasına hızlı erişim sağlar. Çeşitli QuickFit metal, deri, naylon ve silikon kayışlarla uyumlu olan epix Pro Serisi, spor salonunda olduğu gibi toplantı odasında da kolayca takılabilir. Müşteriler ayrıca bantları ve çerçeveleri karıştırarak ve eşleştirerek kendi epix Pro’larını tasarlayabilirler.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here