More

  Galaxy Z Fold 5’in menteşesi tamamen boşluksuz olmayacak

  Merakla beklenen Galaxy Z Fold 5, Samsung’un katlanabilir menteşesine büyük bir güncelleme getiriyor ve yeni gerçek dünya görüntüleri, bunun bir iyileştirme olarak nasıl çalıştığına daha yakından bir bakış sunuyor.

  Gönderen resimler @AhmedKuider888 (Silindiğinden beri, aracılığıyla Android Polisi), gerçek hayatta mavi bir Galaxy Z Fold 5 gibi görünen şeyi gösteriyor. Görseller ağırlıklı olarak, Fold 5’in önceki Galaxy Z Fold 4’ten en büyük farkı olan menteşeye odaklanıyor.

  Bariz değişiklik, menteşenin şimdi kapanmasıdır. neredeyse Katlandığında tamamen düz.

  Samsung’un önceki katlanabilir cihazlarının hepsinde ekranı koruyan büyük bir boşluk bulunuyordu. Bunun şimdi mümkün olmasının nedeni, Samsung’un katlanma yarıçapını azaltmak için ekranı menteşeye hafifçe gömdüğünü gören bir “su damlası” menteşeye geçmesidir. Bu abilir Ayrıca ekran kırışıklığında iyileştirmeler yapıldı ve Flip 5’te de yerinde olacak şekilde ayarlandı.

  Bu değişikliği daha önce sızdırılan bazı görüntülerde görmüştük, ancak gerçek hayatta görmek daha iyi görünüyor, ancak burada da açıklığın tamamen ortadan kalkmadığı açık. Ancak, bu fotoğraflarda görünen küçük boşluk o kadar küçük ki önemli olmamalı.

  Deliğin bu küçük parçası, muhtemelen Samsung’un sonunda bir toza dayanıklılık derecesi almasını engelleyen şeyin bir parçası. Söylentiler bunun bu yıl gelebileceğini iddia etti, ancak buz Dünyası o diyor IP58 derecesine sahip olmayacak.

  Başka bir görüntü de, Fold 5’in arka tarafını, Fold 4’ün yanında gösteriyor; tek değişiklik, yeniden konumlandırılmış bir LED flaş.

  Şimdiye kadar, Galaxy Z Fold 5 oldukça yetersiz görünebilir, ancak Samsung’un muhtemelen bazı sürprizleri var. Samsung, yeni katlanabilir cihazın bu ayın sonlarında piyasaya sürüleceğini onayladı.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  Bu makalenin ana görseli, daha önce sızan görsellere dayanan bir makettir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index