More

  Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 daha yüksek fiyatlar alıyor

  Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarının piyasaya sürülmesine sadece iki hafta kaldı ve hala sızıntılar ortaya çıkıyor. Galaxy Z Fold 5’in yeni canlı görüntüleri ve hem Fold 5 hem de Flip 5’in daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olacağını iddia eden bir raporla birlikte internette ortaya çıktı.

  Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 fiyatları yükselecek mi?

  Katlanabilir telefonlar ucuz gelmiyor ve bu fiyatları anlamlı bir şekilde düşürme konusunda pek bir ilerleme yok. Ve eğer yeni bir söylentiye inanılacak olursa bu yıl işler ters yönde ilerleyecektir.

  fırsatlar Raporlar, hem Galaxy Z Fold 5 hem de Galaxy Z Flip 5’in bu yıl en azından Fransa’da ve temel model için daha yüksek bir fiyat etiketi göreceğini gösteriyor.

  Arsa fiyatları şu şekilde:

  • Galaxy Z Flip 5 (256 GB) – 1199 Euro
  • Galaxy Z Flip 5 (512 GB) – 1339 Euro
  • Galaxy Z Katlama 5 (256 GB) – 1.899 Euro
  • Galaxy Z Katlama 5 (512 GB) – 2.039 Euro
  • Galaxy Z Katlama 5 (1 TB) – 2.279 Euro

  Samsung fiyatları bölgeye göre değişme eğilimindedir, ancak bunlar yaklaşık 100 €’luk bir artıştır. Fold 4, 1.799 €’dan başlarken, Flip 4, lansman sırasında ülkede 1.109 €’ydu. ABD’de benzer bir fiyat artışı bekleyebilirsek, Fold 5 ve Flip 5 sırasıyla 1.899 $ ve 1.099 $ olacak.

  ABD gibi önemli pazarlarda 2023 katlanabilir pazarında gördüğümüz artan rekabet göz önüne alındığında, yüksek fiyat kesinlikle Samsung için ilginç bir görünüm olacak. Artı, Flip 5’in yeni harici ekranı dışında, bu güncellenmiş katlanabilir hakkında neredeyse hiçbir yeni şey yok.

  İşte Galaxy Z Fold 5’e ilk elden bir bakış

  Bu hafta yayınlanan bir Reddit başlığı, gerçek fotoğraflarda Siyah Galaxy Z Fold 5’e yeni bir bakış sunuyor. Canlı görüntüler henüz gördüğümüz ilk görüntüler değil, ancak cihazlara birçok açıdan sağlam bir bakış sunuyor. Samsung’un yeni boşluksuz menteşesini ve menteşenin dışındaki Fold 4’ten temelde değişmeyen genel tasarımı açıkça görebiliyoruz.

  Görüntülerden biri ayrıca, önceki modelden temel olarak değişmemiş görünen ekranın altında bir selfie kamera ile tamamlanan iç ekranı da gösteriyor.

  Galaxy Z Fold 5 veya Flip 5’i 50 ABD doları kredi için ayırın

  26 Temmuz’daki lansman etkinliği öncesinde, cihazın ön siparişini verdiğinizde Samsung’un 50 $’lık krediyle rezervasyonları açıldı.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba