More

  Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 çıkış tarihinin öne çekildiği söyleniyor

  Katlanabilir pazarın kızışmasıyla birlikte Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i biraz erken piyasaya sürmeyi planladığı ve çıkış tarihinin Temmuz sonu olduğu söyleniyor.

  SamMobile Raporlar, Samsung’un “geçen hafta” veya Temmuz 2023 için, büyük olasılıkla 25 Temmuz ile 27 Temmuz arasında bir Paketlenmemiş etkinlik hazırladığını gösteriyor. Her üç tarih de kabaca Samsung’un olağan lansman etkinliği günleriyle örtüşüyor, ancak burada dikkate değer olan, bunun programın oldukça dışına çıkması.

  Geçen yıl Samsung, 2023 etkinliği için önerilen tarihten iki haftadan fazla bir süre sonra, 10 Ağustos’ta Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 için bir lansman etkinliğine ev sahipliği yaptı.

  Samsung’un neden işleri biraz daha hızlandırdığını görmek zor değil. Google, Pixel Fold’u Haziran ayındaki çıkışından önce önümüzdeki ay Google I/O’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve OnePlus da ilk katlanabilir sürümünü üçüncü çeyrekte piyasaya sürüyor (şirketin olağan modeline bağlı olarak büyük olasılıkla Temmuz veya Ağustos’ta). . Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 çıkış tarihini Temmuz ayına kadar itiyor ve şirketi hepsini bir arada takip etmek yerine bu sürümlere yaklaştırıyor.

  Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğinde ayrıca yükseltilmiş bir çip, yeni bir Galaxy Tab S9 serisi tablet, yeni kulaklıklar ve Galaxy SmartTag takip cihazının bir tamamlayıcısı ile Galaxy Watch 6 piyasaya sürülecek.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun