More

  Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5 etkinliği: Neler bekleniyor?

  Samsung, bu hafta içinde Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 için bir sonraki Unpacked lansman etkinliğine ev sahipliği yapacak ve daha şimdiden sabırsızlıkla beklenecek çok şey var. Etkinlikte bekleyebileceğiniz her şey burada.


  9to5Google Weekender’ın bu sayısı, Google’ın en önemli haberlerini ek yorumlar ve diğer bilgilerle vurgulayan, yeniden başlatılan 9to5Google Bülteninin bir parçasıdır. Gelen kutunuza erken ulaşması için buradan kaydolun!


  Samsung Unpacked 2023: Ne olacak?

  Galaxy Z Katlama 5 ve Z Çevirme 5

  Samsung’un bu haftaki etkinliğindeki en büyük lansman, yeni katlanabilir cihazlar olacak: Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5. Her iki cihazın da iyileştirmelerinde oldukça yinelemeli olması bekleniyor ve yükseltmelerin çoğu Galaxy Z Flip 5’e geliyor.

  Samsung, Flip 5’i Flip 3 ve Flip 4’ten önemli ölçüde daha büyük olan yeni bir kapak ekranıyla temelden geliştirmeye hazırlanıyor. Ekranın tam bir klavye ve daha kullanışlı widget’lar için destek getirmesi bekleniyor, ancak tam uygulamaların desteklenip desteklenmeyeceği belli değil.

  Her iki cihaz da Snapdragon 8 Gen 2, katlanabilir cihazların boşluk bırakmak yerine tamamen kapanmasını sağlayan yeni bir menteşe ve bazı yeni renkler ve kasalar gibi yükseltmeler sunacak.

  Galaxy Tab S9 serisi

  Samsung’un amiral gemisi tabletleri de bu yıl, soyağacında Tab S9, S9+ ve S9 Ultra ile Unpacked olarak yenileniyor.

  Ana yükseltme Snapdragon 8 Gen 2’dir, ancak bunun ötesinde eSIM desteği, en küçük modelde AMOLED ve daha fazlası gibi birkaç küçük bilgi daha vardır. Samsung’un son teknoloji Android tabletlerini piyasaya sürmesinden bu yana bir yıldan biraz fazla zaman geçtiği için bu hoş bir gelişme.

  Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic

  Son olarak, bu haftaki Fold/Flip 5 etkinliğindeki diğer teminat, Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic.

  Standart Watch 6 yalnızca iki önemli değişiklik görüyor: biraz daha hızlı olması gereken bir W930 yonga seti ve daha büyük bir ekrana yer açan daha ince çerçeveler. RAM ayrıca 1,5 GB’tan 2 GB’a atlar.

  Bu arada Galaxy Watch 6 Classic, standart modele yapılan yükseltmelere ek olarak fiziksel döner çerçeveyi canlandıracak.

  Google I/O’da duyurulan ve yeni bir telefona reset atmadan bağlanabilme özelliğinin en büyük avantajlarından biri olan birçok avantajı da beraberinde getiren Wear OS 4’ü bu saatlerin de görücüye çıkarması muhtemel.

  Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic

  Belkiler

  Başlangıç ​​​​dizilişinin dışında, birkaç tane daha var Belki Ayrıca bakınız, ancak fazla bilgi bilinmemektedir.

  Galaksi SmartTag 2

  Açıklanması en muhtemel olanlardan biri Galaxy SmartTag 2 olabilir. Samsung, Galaxy S21’in iki yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana izleyicisinin yeni bir sürümünü piyasaya sürmedi. Bu yeni modelle ilgili düzenleyici raporlar ve kılavuzlar var, ancak herhangi bir fotoğraf sızıntısı görmedik, bu nedenle bir garanti yok.

  Samsung Kulaklık XR

  Samsung’un, etkinliğe gelmesi beklenen Android’in yeni bir sürümünü temel alan kendi karma gerçeklik kulaklığını piyasaya süreceği söylendi. Ancak söylentilere göre Samsung, Apple Vision Pro’nun çıkışının ardından bu cihazı birkaç ay erteledi.

  Küçük bir teaser, kesinlikle beklediğimiz şeydi.

  Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy S23 FE

  Yakında çıkacak Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy S23 FE varyantlarına işaret eden güçlü kanıtlar olduğundan, Samsung’un “Fan Edition” koleksiyonları yakında geri gelebilir. Bu olaya ulaşma şansı olsa da, çok düşük bir ihtimal.

  Galaksi Tomurcukları 3

  Samsung yeni bir kulaklık seti çıkaralı uzun zaman oldu ve kesinlikle bu hafta bir lansman görme şansımız var. Ancak bu konuda tek bir rapor vardı ve hiç sızıntı olmadı. Bu yüzden, bu cephede hiçbir şey duymayı beklemiyoruz – kelime oyunu yok -.

  50 $ indirim ayırın

  Unpacked’den bir gün önce bile Samsung, Fold, Flip ve Tab S9 serileri için açık rezervasyonlar sunuyor. Bu cihazların tümü, cihazda veya aksesuarlarda indirim olarak kullanılabilecek 50 ABD doları ön sipariş kredisi almaya hak kazanacak. Her neyse, ön sipariş verebileceğinizi düşünüyorsanız kaydolmaya değer.


  Bu haftanın en önemli haberleri

  YouTube Premium artık daha uygun fiyatlı

  Bu yılın başlarında aile planları için yapılan fiyat artışının ardından Google, YouTube Premium için bir fiyat artışı gerçekleştirdi. Bireysel planlar artık aylık 11,99 dolardan 13,99 dolara ve YouTube Music ayda 9,99 dolardan 10,99 dolara fırladı. Ayda 10 dolarda sabitlenen planlar da bu yılın ilerleyen zamanlarında bir artışla karşı karşıya kalacak.

  Harika uzantılar hemen köşede

  Kyle Bradshaw ve Dylan Russell’ın bildirdiği gibi, Bard yakında aksesuarlar alacak. Bu, AI chatbot’un Flights ve Maps gibi diğer Google ürünlerinin yanı sıra Instacart, Kayak ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı üçüncü taraf hizmetleriyle entegre olmasını sağlayacaktır. ChatGPT, eklentilerini ilk olarak bu yılın başlarında piyasaya sürdü, ancak Bard’ı daha da güçlü bir araç haline getirebileceği için Google’ın bunu üstlendiğini görmek hâlâ heyecan verici.

  Daha fazla önemli haber


  geri kalan 9’dan 5’e

  9to5Mac: Apple, uçtan uca şifrelemeyi kırmak yerine İngiltere’de iMessage ve FaceTime’ı kaldıracağını söylüyor

  Elektrik: Yeni, daha koyu bir kamuflaja sahip Tesla Cybertruck görüntülendi

  9’a 5 Oyunlar: Razer, popüler BlackWidow oyun klavyesi serisini 130 $’dan başlayan fiyatlarla yeni V4/X modelleriyle genişletiyor

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index