More

  Galaxy Z Flip 5 ve Fold 5 çıkış tarihi: Rezervasyonlar başladı

  Samsung, Unpacked 2023’ü anavatanı Güney Kore’de düzenleyeceğini zaten duyurdu ve şimdi şirket, 26 Temmuz’da lansman tarihi onaylanan yeni katlanabilir cihazları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 için rezervasyonları açıyor.

  Bir teaser ile Samsung, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin 26 Temmuz’da, bundan sadece birkaç gün sonra gerçekleşeceğini onayladı.

  Güney Kore, Seul’de gerçekleşecek olan etkinlik sabah 07:00 ET’de başlayacak ve YouTube ve Samsung’un sosyal kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

  Etkinlik, en azından söylentilere göre Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in lansman tarihi olarak listenin başında yer alacak.Üstelik Galaxy Watch 6 serisinde olduğu gibi yeni bir Galaxy Tab S9 serisinin de çıkması bekleniyor.Ayrıca yeni kulaklık, yeni SmartTag takip cihazı ve muhtemelen daha fazlasının gelme ihtimali de var.

  Samsung’un artık yeni cihazlarıyla ilgili çekinceleri var.

  Samsung.com’dan veya Shop Samsung uygulaması aracılığıyla kaydolanlar, cihazlarını satın aldıklarında 50 ABD doları kredi almaya hak kazanacaktır. Samsung bu rezervasyon kredisini uzun süredir sunuyordu ancak bu yıl sadece aksesuarlardan ziyade (hala karşı kullanabileceğiniz) cihazın gerçek maliyetine uygulanabilir. Krediyi, Galaxy Z Fold 5, Flip 5 veya yeni tabletler için ön sipariş verdiğinizde alırsınız.

  Bunun için de bir zorunluluk yok – sadece e-postanızı göndermeniz gerekiyor. Samsung, geçmişte bu çekincelerle gelişmiş alışverişler de sunmuştu, ancak bu sefer durum böyle görünmüyor.

  Geçmişten bir örnek vermek gerekirse, Samsung, cihazları müşterilere olaydan sonraki bir veya iki hafta içinde, muhtemelen en geç Ağustos ayının ikinci haftasında göndermeye başlayacak.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  21/7/21 güncellendi ve 50 $ Samsung kredisinin sadece aksesuarlar yerine cihazın maliyetine uygulanabileceğini gösterdi.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba