More

  Galaxy Z Flip 5 teknik özellik ayrıntılarını alıyor, Xiaomi katlanabilir telefonu hazırlıyor

  Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 5 daha fazla detayla lansmanına yaklaşırken, Xiaomi de kendi rekabetinden geçiyor.

  Galaxy Z Flip 5 gerçekten farklı olmazdı

  Samsung’un yeni katlanabilir cihazları için her zaman büyük umutlar olsa da, görünüşe göre Galaxy Z Flip 5, en azından kağıt üzerinde o kadar da farklı olmayacak. Bunun gibi ayrıntıları elde etme konusunda bir geçmişe sahip Tipster Yogesh Brar, diyor ki Flip 5’in yeni bir çipi ve yeni bir harici ekranı olacak, ancak diğer her şey önceki modelle aynı olacak.

  Yenisi, Snapdragon 8 Gen 2’nin yanı sıra 3,4 inç ile önceki modellerden çok daha büyük olan yeni bir kapak ekranını içeriyor. Razr + 3,6 inçlik bir harici ekran sunduğundan, bu özellikle Motorola’nın yeni Razr’ından daha küçüktür.

  Teknik özelliklerin geri kalanı arasında 6,7 ​​inç dahili ekran, 8 GB RAM, 128 GB veya 256 GB depolama, çift 12 MP kamera, Android 13 ve 25 W şarjlı 3.700 mAh pil yer alıyor. Bunların hepsi Flip 4 ile neredeyse aynı, ancak Brar fiyatın hala 999 $ olduğunu ve bunun da değişmediğini belirtti.

  Flip 5, Razr+’ın ekranıyla eşleşmeyecek, ancak çok daha yakın olacak

  Xiaomi katlanabilir telefon hazırlıyor

  Bu arada dışarıdan Xiaomi ilk katlanabilir telefonunu hazırlıyor gibi görünüyor. Dijital sohbet istasyonu Şirketin “yeni projesinin” “ultra hafif ve ultra ince” bir yüzgeç olduğunu söylüyor. Şimdiye kadar yalnızca Xiaomi, Galaxy Z Fold serisine benzeyen kitap tarzı katlanabilir ürünler üretti, ancak Xiaomi’nin Xiaomi Mix Fold 2’deki olağanüstü ince ve zarif tasarımı nedeniyle gösterdiği çabalar büyük beğeni topladı.

  Ancak bu cihazın ne zaman piyasaya çıkacağına dair detaylar şu an için bilinmiyor.

  Katlanabilir cihazlar hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba