More

  Galaxy Z Flip 5 sızıntısı, büyük harici ekranı gösteriyor

  Galaxy Z Flip 5, bir Samsung katlanabilir telefonda şimdiye kadarki en geniş ekran kapsama alanını sunacak şekilde ayarlandı ve yeni bir görselde, bu tasarımın şimdiye kadarki en iyi görünümünü elde ediyoruz.

  Dün Galaxy Z Fold 5 telefonuna ait bir pazarlama görselinin sızdırılmasının ardından, MySmartFiyat Ayrıca Galaxy Z Flip 5’in resmi görünümlü bir görüntüsünü de yayınladı. Bu görüntü, Flip’i gümüş renkli bir varyant olarak gösteriyor. Menteşede Fold 5’te gördüğümüz gibi herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek zor, ancak net bir ayrım var.

  Galaxy Z Flip 5’teki Kapak ekranı, Flip Cover’ın büyük çoğunluğunu kaplayan klasör simgesi şeklindeki ekranla bu görüntülerde tamamen görülebilir.

  Öndeki yüz yalnızca bir kişinin fotoğrafını gösterirken arkadaki yüz albüm kapağı, kontroller ve parça bilgileri içeren bir müzik çaları gösterir. Samsung’un önceki Flip modelleri, tüm harici ekranlarını kullanarak bu bilgilerin yarısını bile gösteremediğinden, bu tek başına bu yeni ekranın getirdiği gelişmeyi gösteriyor.

  Galaxy Z Flip 5’in harici ekranının 3,4 inç olduğu söyleniyor ki bu, yeni Motorola Razr+’daki 3,6 inçlik ekranın biraz gerisinde kalıyor. Google uygulamalarının da harici ekranda görüntülenmesi gerekiyor.

  Galaxy Z Flip 5’in de önceki modellere çok benzer bir deneyim sunması bekleniyor, diğer tek büyük yükseltme içindeki Snapdragon 8 Gen 2 yongası. telefon Belki Bazı söylentilerin söylediği gibi bir fiyat artışı ile geliyor, ancak şu anda her şey biraz havada.

  Samsung, Temmuz ayı sonlarında yeni katlanabilir cihazları ve diğer bazı cihazları tanıtacağı bir etkinliği onayladı.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun