More

  Galaxy Watch için One UI Watch 5 beta sürümüne kaydolun, işte böyle

  Samsung, sonunda bir adım öteye götüren bir gecikmenin ardından One UI Watch 5 beta sürümünü kullanıma sunuyor. Artık program yayında olduğuna göre, Galaxy Watch 4 ve 5 kullanıcıları kaydolarak Samsung’un en yeni saat işletim sistemini kullanmaya başlayabilir. İşte nasıl kaydolacağınız.

  One UI Watch 5, Samsung’un yakında çıkacak olan ve dönen çerçeveyi ve diğer birkaç gelişmiş özelliği geri getirecek şekilde ayarlanan Galaxy Watch 6 ile tamamen ayarlanmıştır.

  Biz bu lansmanı beklerken Samsung, Galaxy Watch 5 veya Watch 4 sahibi herkese açık olan One UI Watch 5 beta kayıt sürecini resmen başlattı. Beta, One UI Watch 4’e özel bir tıbbi bilgi düğmesi de dahil olmak üzere bazı yükseltmeler getiriyor. Extreme veya SOS modu, saati dokunmadan kontrol etmek için hareketler ve her şeyi düzenli tutmak için yeni uygulama klasörleri.

  Samsung’un One UI Watch 5 beta yükseltmesi oldukça büyük ve 1,5 GB’ın biraz üzerinde geliyor. Başlamak için, cihazınızda Watch 4 veya Watch 5’inizi ve Samsung Üyeler uygulamasını – en az %30 – şarj etmeniz gerekir. Bu güncelleme şimdilik ABD ve Güney Kore’deki kullanıcılarla sınırlıdır ve gelecekte daha fazla bölge görünebilir.

  One UI Watch 5 beta nasıl kurulur?

  İhtiyacınız olan her şeyi Samsung Üyeleri uygulamasında bulacaksınız. Oradan, süreç oldukça basittir.

  1. İçinde Samsung Üyeleri uygulamasıkartın karuselinde ilerleyin ve bir dosya bulun One UI Watch 5 beta kartı. iki tane var emin ol Galaxy Watch Active’inize karşılık gelen sürüme dokunun.
  2. Aşağı kaydırın ve bir dosya bulun Şimdi Katıl düğme.
  3. git Galaxy Giyilebilir uygulaması Ve kullandığınız saati seçin.
  4. Ayarlara gidin ve arayın Yazılım Güncellemesini İzle. Üstüne tıkla.

  Kullanabileceğiniz güncellemeyi görmelisiniz. Değilse, bir süre bekleyin ve tekrar deneyin. Bu süreç, zaman zaman biraz zaman alsa da güvenilirdir.

  Başladıktan sonra One UI Watch 5 beta düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index