More

  Galaxy Watch 6’nın Exynos W930 yongası gösteriliyor

  Samsung, yaklaşan Wear OS saati Galaxy Watch 6 ile yeni bir yonga seti piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve şimdi Exynos W930 erkenden ortaya çıktı.

  Bluetooth donanımlı ürünler için bir düzenleyici kurulu olan Bluetooth SIG’de Exynos “S5E5515” ortaya çıktı. Listenin daha da doğruladığı gibi, bu Exynos W930, Samsung’un Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5’te kullandığı Exynos W920’nin halefi.

  Daha önce Exynos W930 yongasının “W980” kod adıyla olacağı bildirilmiş ve yakında çıkacak olan Galaxy Watch 6 serisi için yaklaşık %10’luk bir performans artışı getireceği söylenmişti.

  Bu liste, ilk görüldüğü şekliyle SamMobileÇipin, geçen yıl Galaxy Watch 5’in de desteklediği Bluetooth 5.3 ile uyumlu olacağından bahsediliyor. Bu, W930’un aslında W920’nin sadece bir revizyonu olduğu fikrine güven veriyor. Her iki yonga da S5E5515 model numarasını taşıyor.

  Exynos S5E5515, Bluetooth 5.3’ü destekleyen eksiksiz bir BT + Wi-Fi çözümü oluşturmak için uyumlu bir RF yongası ile kullanılacaktır.

  Samsung Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic’in, şirketin ünlü döner çerçeve kontrollerini yeniden canlandıran klasik yeni katlanabilir cihazlarla birlikte Temmuz ayında piyasaya çıkması bekleniyor.

  Galaxy Watch ile ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index