More

  Galaxy Watch 6 yeni bir Exynos çipi alacak

  Android akıllı saatler yıllarca yetersiz çiplerle uğraştı, ancak Wear OS 3’ün gelişinden sonra işler nihayet değişmeye başlıyor. Şimdi, yaklaşan Galaxy Watch 6 ile Samsung, yeni Exynos W980 yonga setini piyasaya sürmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

  Galaxy Watch 4, 2021’de, o zamanlar bir Wear OS saatindeki en güçlü ve verimli yongalardan biri olan Exynos W920 ile piyasaya çıktı. O zamanlar, Samsung’un çabalarına gerçekten meydan okuyacak pek bir şey yoktu. Gelecek vaat eden Qualcomm Snapdragon Wear W5 serisi harika görünüyor, ancak neredeyse bir yaşında olduğuna dair teaser’lara rağmen, Wear OS cihazlarından bu yeni yongalarla pazarlanmadı.

  Şimdi, Samsung’un Galaxy Watch 6’da yükseltilmiş bir çip ile bir özellik planladığı açık.

  SamMobile Raporlar, Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic’in Exynos W980 yonga setinden güç alacağını gösteriyor. Henüz bu yeni çip hakkında her şeyi bilmesek de, görünüşe göre W920’den yaklaşık %10 daha hızlı olduğu iddia ediliyor ve 5 nm’lik bir süreç üzerine inşa edilmesi bekleniyor.

  Bu farkı hissedin ya da hissetmeyin, Samsung’un bu alanda gerçekten ilerlediğini görmek güzel. Şu anda, neredeyse tüm Wear OS akıllı saatleri eski çiplerde piyasaya sürülüyor. Citizen, daha bu hafta, hala Snapdragon Wear 4100+ kullanan ilk Wear OS 3 saati için nihayet bir çıkış tarihi belirledi. Google’ın Pixel Watch’ı sağlam bir performansa sahipken, birkaç yıl önce orijinal Galaxy Watch’ta kullanılan Samsung’un Exynos 9110 yongasına da takılıp kaldı. Umarız, Samsung’un yaptığı hamle diğer markalara hız kazanmaları için ilham verir.

  Galaxy Watch 6 serisinin bu yılın sonlarında, Samsung’un gelişmiş bir ekrana, dönen bir çerçeveye dönüşe ve daha fazlasına sahip yeni katlanabilir cihazlarıyla birlikte piyasaya çıkması bekleniyor. buz Dünyası Bu hafta ayrıca Galaxy Watch 6 Classic’in dönen çerçevesinden de bahsediliyor. daha ince olacak önceki modellere kıyasla.

  Wear OS hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba