More

  Galaxy Watch 6 sızıntısı daha ince çerçeveler ve yeni bir kayış gösteriyor

  Samsung’un yeni akıllı saat serisi Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic, bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde piyasaya çıktı ve bugün bir dizi resmi görünümlü görüntü, bizi nelerin beklediğini gösteriyor.

  WinFuture Bugün Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic’i her açıdan ve her renkte gösteren birkaç fotoğraf yayınladım. Watch 6, kendisinden önce gelen Galaxy Watch 4 ve 5 ile neredeyse aynı görünüyor; kayış kulpları, iki düğme ve ekranda düz safir kristal panel içeren bir tasarıma sahip.

  Buradaki tek gerçek fark, biraz daha ince olan çerçeveler. Bu, daha küçük ve daha büyük boyutlar için 1,31 inç ve 1,47 inç olarak geldiği söylenen daha büyük bir ekrana yol açar. Pilin de daha büyük olması bekleniyor ancak saatin boyutu 40mm ve 44mm seçeneklerinde aynı kalıyor.

  Görünüşe göre Galaxy Watch 6 Siyah, Gümüş ve Bej renk seçenekleriyle satılacak. Özellikle, buradaki bantlar ayrıca yeni bir çalışırken değiştirme mekanizmasına sahiptir. Bunun, Samsung’un geleneksel pimden uzaklaştığı anlamına gelip gelmediği belli değil – Google’ın başarısız “Mod” aralıklarına çok benziyor.

  Bu arada Galaxy Watch 6 Classic, aylardır beklediğimiz gibi fiziksel döner çerçeveyi yeniden canlandırıyor. Genel tasarım Galaxy Watch 4 Classic’e oldukça benzer, ancak biraz daha ince çerçeve ve daha büyük ekran. Açıkçası, saat daha önce kullanılan 42 mm ve 46 mm’nin aksine 43 mm ve 47 mm boyutlarıyla genel olarak daha büyük olacak.

  Klasik, görünüşe göre siyah ve gümüş renklerde satılacak ve görünür dikişli yeni bir deri kayış olacak.

  Galaxy Watch 6 serisinin özellikleri henüz onaylanmadı, ancak Samsung’un biraz daha hızlı olabilecek yeni Exynos W930 yonga setini kullanması bekleniyor. Her iki akıllı saatin de Temmuz sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor ve görünüşe göre Wear OS 4 kullanıyor.

  Aynı şey – sadece farklı.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun