More

  Galaxy Watch 6 model numaraları aşağıdadır

  Yaklaşan Galaxy Watch 6 serisinin bu ayın sonunda gelmesi bekleniyor ve şimdi cihazlar model numaralarını tam ekranda erkenden ortaya çıkardı.

  Samsung Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic, Dylan Russell tarafından keşfedildiği üzere Google Play sertifikasını geçti. Bu bize bu cihazlar hakkında pek bir şey söylemese de, bazı önemli ayrıntıları doğruluyor.

  Bu, “Galaxy Watch6” ve “Galaxy Watch6 Classic” olarak listelenen gerçek adlarla başlar.

  Bunda sürpriz yok ama bu kadar etkili bir resmi onay almak güzel.

  Ayrıca Galaxy Watch 6 serisinde önceki modellerin modelini takip eden model numaralarında zirveye ulaştık. Galaxy Watch 5’in SM-R905 model numarasını taşıdığı yerde, Galaxy Watch 6 serisi model numaraları aşağıdaki gibidir:

  • Galaxy Watch 6 (40 mm) – SM-R930
  • Galaxy Watch 6 (44 mm) – SM-R940
  • Galaxy Watch 6 Classic (43 mm) – SM-R950
  • Galaxy Watch 6 Classic (47 mm) – SM-R960

  Bu liste, önceki sızıntılarda görünen boyutları doğrulamasa da, “fresh6bl” ve “fresh6bs” (Watch 6 için) kod adları, bunların büyük ve küçük boyutlara atıfta bulunduğunu doğrular. Mevcut sayıya genellikle 5 ekleyen LTE modelleri için henüz bir liste yok. Lansman yaklaştıkça önümüzdeki haftalarda daha fazla Galaxy Watch 6 modeli onaylanacak.

  Dylan Russell bu makaleye katkıda bulunmuştur..

  Galaxy Watch 6 hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index