More

  Galaxy Watch 6, mağazanın sızdırılmış görüntülerinde görünüyor

  Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 ile birlikte Galaxy Watch 6’yı piyasaya sürmek üzere, ancak bu, insanların lansmandan önce bix box ekranları da dahil olmak üzere çevrimiçi olarak paylaşabildiklerini paylaşmalarını engellemiyor. Yeni pazarlama materyalleri, One UI 5 ile iki yeni saat yüzü gösteriyor.

  Bir dizi önceki sızıntıyla, Galaxy Watch 6’nın Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic olmak üzere iki varyantta çıkmasını bekliyoruz. Klasik şekli, Watch 4 Classic’te son gördüğümüzden daha ince ve şık görünmesine rağmen ikonik döner çerçeveyi geri getiriyor.

  Giyilebilir cihaz, önceki sürümde olduğu gibi 5ATM su direncine sahip olacak şekilde ayarlanmıştır ve altındaki ekranı korumak için safir kristal bir panel sunar. Ayrıca, özellikle adet döngünüzü takip etmek için kullanılabilecek yakın zamanda açılmış bir sıcaklık sensörü kullanırlar.

  Daha dün Reddit aracılığıyla yayınlanan resmi görünümlü pazarlama afişleri yalnızca Watch 6’yı gösteriyor. Galaxy Watch 6 Classic’in malzemelerinin aşağıda, gözden uzakta olduğu varsayılabilir. İzle 6 başlığı, her biri farklı bir bant ve saat yüzüne sahip beş farklı giyilebilir ayarı gösterir.

  • Galaxy Watch 6'nın yüzü sızdırıldı
  • Galaxy Watch 6'nın yüzü sızdırıldı

  Sunulan beş çeşitten, kayışların çoğu bir spor kordon gibi görünüyor ve bir model ortada daha yüksekte duruyor ve eflatun renginde sunuluyor. Kurdele renkleri de bebe mavisi, inci beyazı ve gerçekten iyi görünen hardal sarısı gibi görünüyor.

  Beş Galaxy Watch 6 saat kadranından önceki sızıntılarda yalnızca birini gördük – en soldaki. Geri kalanı, One UI 5 ve geliştirilmiş uyku ve kalp izleme özelliklerine dayalı olarak büyük olasılıkla yeni olacak. En uzakta, faydalı istatistikleri ve ipuçlarını görüntüleyen, uyku odaklı saat kadranı görünüyor.

  Galaxy Watch 6 için işler genel olarak oldukça iyi görünüyor. One UI 5, cihaza önceden yüklenmiş olarak gelecek ve şu anda inanılmaz derecede yeni bir şey olmamasına rağmen, işletim sisteminde çok ihtiyaç duyulan bazı iyileştirmeler getirecek. Samsung’un mobil duyurusu çok yakında ve Watch 6 serisi yakında ön siparişe açılacak.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index