More

  Galaxy Watch 6 görüntüleri ve boyut sızıntısı

  26 Temmuz’daki Unpacked etkinliğinde Samsung’un Galaxy Watch 6 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor ve son iki gün içinde boyut gibi daha fazla görsel ve detay sızdırıldı.

  meraklı teknoloji özelGeçtiğimiz birkaç gün içinde, resmi görünümlü yeni bir görüntü dökümüyle başlayan birkaç yeni Galaxy Watch 6 sızıntısı yaşadık. Bu son taksit, Samsung Teams tarafından kullanılan yeni çalışırken değiştirilebilir mekanizma da dahil olmak üzere Samsung’un geçen ay internetten kaldırmaya çalıştığı sızıntıları yansıtıyor.

  Görseller ayrıca 5ATM su geçirmezlik, safir kristal cam, geri besleme sıcaklık sensörü ve ince çerçeveler gibi detayları da doğruluyor. Toplamda 80’in üzerinde fotoğraf var, birkaç tanesine aşağıda yer verdik.

  Aynı hesap da bahsedilen Bu sabah “iş için” bir Galaxy Watch 6 olacak. Bu modelin Enterprise Focus ile satılması dışında ne gibi bir farkı olduğu net değil.

  Son olarak Kore’de bir siteden alınan bir tanıtım görseli, Galaxy Watch 6 modellerinin boyutlarını doğruluyor.Watch 6, Bluetooth ve LTE modellerinde 40mm ve 44mm boyutlarında, Watch 6 Classic ise 43mm ve 47mm boyutlarında satışa sunulacak. .

  Samsung’un yeni katlanabilir cihazları Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 için açık rezervasyonları var, şimdi cihazın maliyetine uygulanabilecek 50 ABD Doları tutarında bir kredi veya Galaxy Watch 6 gibi bir aksesuarla Samsung.com’da. 26 Temmuz’da olmak

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index