More

  Galaxy Watch 6 ekran boyutu, ne kadar büyük?

  Galaxy Watch 6’nın, daha büyük bir ekran da dahil olmak üzere önceki Samsung modellerine göre bazı önemli donanım yükseltmeleri sunması bekleniyor. Şimdi, bu daha büyük ekranın masaya ne getireceğini daha iyi anlıyoruz.

  Samsung, akıllı saatlerini genellikle biri 40mm veya 42mm, diğeri ise 44mm veya 46mm olmak üzere iki boyutta satıyor. Galaxy Watch 5 ve Watch 4 ile, 1,2 inç büyüklüğündeki daha küçük modelde ekran için yer kalırken, daha büyük model 1,4 inç ekrana sahipti.

  buz Dünyası Galaxy Watch 6’nın daha büyük ekranlara sahip olacağını ve her ikisi için de ölçüm sağlayacağını söylüyor. Daha büyük olan 44 mm’lik model için bu yaklaşık %5’lik bir artış anlamına geliyor. Bu, 1,4 inçten 1,47 inç’e atlar. Bu büyük bir sıçrama değil, ama yine de fark edilmesi gereken bir fark.

  En büyük yükseltme, 1,2 inçten 1,31 inç’e çıkan daha küçük modelde olacak. Bu, yüzde 9’un biraz üzerinde bir artış. Samsung’un daha küçük modelinin her zaman çok sıkışık olduğu göz önüne alındığında, kesinlikle hoş bir sıçrama.

  Dün bahsedildiği gibi, bu kenarların inceltilmesinden kaynaklanmaktadır.

  Samsung’un hazırlandığı bir başka hamle de ekran çözünürlüğündeki artış. 40 mm’lik model 396 x 396’dan 432 x 432’ye, daha büyük 44 mm’lik model ise 450 x 450’den 480 x 480’e çıkacak.

  Galaxy Watch 6 serisinin, bu yıl içinde Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazları ve söylentilere göre Galaxy SmartTag devamı ile birlikte piyasaya çıkması bekleniyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba