More

  Galaxy Tab S9 Ultra sızdırıldı, eskisi gibi görünüyor

  En yeni tablet grubuyla Samsung, 14 inçten büyük bir ekran boyutu sunan Galaxy Tab S8 Ultra’da gerçekten çok büyük bir cihaz tanıttı. Şimdi, halefi Galaxy Tab S9 Ultra’ya bazı görsellerde ilk kez bakıyoruz.

  OnLeaks MySmartFiyat Bugün Galaxy Tab S9 Ultra’nın en azından yüzeysel olarak çok tanıdık bir tablet olacağını gösteren CAD tabanlı resimlerini yayınladım.

  Tıpkı selefi gibi, Galaxy Tab S9 Ultra da 208,6 x 326,4 x 5,5 mm ölçüleriyle çok hantal bir cihaz olacak. Bu, olduğu gibi başka bir 14,6 inç ekrana yer bırakıyor daha önce bahsetmiştim. Önceki rapor ayrıca 737g ağırlığa, 2960 x 1848 ekrana, 11.200mAh bataryaya ve 45W şarja sahip olduğunu söyledi.

  Tüm bunların yanı sıra, bu görüntüler aynı zamanda Samsung’un ön kamera modülü için yuvalı tasarımına bağlı kaldığını doğruluyor – Apple’ın henüz yapmadığı bir seçim.

  Bu yeni modelin, tamamen içeride olup bitenlere odaklanan Samsung için yalnızca bir güncelleme olduğu açık. Tabletin, özellikle büyük tabletlerde nadir görülen bir durum olan IP68 su direncinin yanı sıra Galaxy çipin bu yılın başlarında Galaxy S23 serisinde piyasaya sürülen mükemmel Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini sunması bekleniyor. Bunlar, Tab S9 serisini bir bütün olarak en güçlü Android tablet sunumu olarak tutacak.

  Samsung’un Temmuz ayında yeni katlanabilir cihazlar, Galaxy Watch 6 ve daha fazlasıyla birlikte Galaxy Tab S9 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here