More

  Galaxy S23 FE sızdırıldı, beklediğiniz gibi görünüyor

  Galaxy S22 FE’yi atladıktan sonra, Samsung’un “Fan Edition” cihazını bir tur daha canlandırıp canlandırmayacağı tam olarak belli değildi. Ancak, görünüşe göre bu olacak ve şimdi Galaxy S23 FE, tam olarak beklediğiniz gibi görünen bir tasarımla sızdırıldı.

  @cıvıldamak Ve Akıllı Brix Bugün CAD dosyalarına dayalı bir dizi Galaxy S23 FE render yayınladım. Bu, bazı ayrıntılar biraz farklı olsa da, OnLeaks tarihinde çoğunlukla olduğu gibi, cihazın görünümünün iyi olması gerektiği anlamına gelir.

  Ve durum böyle olduğu kanıtlanırsa, Galaxy S23 FE herhangi bir sürprizle karşılaşmamalı.

  Cihaz, normal Galaxy S23 ve S23+ ile neredeyse aynı tasarıma sahip. Önde minimal çerçeveli büyük bir ekran, hafif yuvarlak çerçeveler ve arkada her biri kendi göze çarpan tarzına sahip üç kamera. İyi bir görünüm, ama daha önce görmediğimiz bir şey yok.

  Telefonun ölçüleri ise 158×76.3×8.2mm. Bunun doğrudan S23 ve S23+ arasına oturacak 6,4 inçlik bir ekran için yer bırakacağı tahmin ediliyor.

  Henüz Galaxy S23 FE’nin fiyatı ve hatta cihazın ne zaman çıkacağı hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Söylentiye göre, Samsung bu cihazda dünya çapında Snapdragon’u bırakacak ve bunun yerine kendi şirket içi Exynos yongalarını tercih edecek. Bu cihazı görebileceğimiz en erken, önümüzdeki ay Paketlenmemiş’te katlanabilir olabilir, ancak yılın ilerleyen saatlerinde bir sürüm görmemiz muhtemel görünüyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index