More

  Galaxy M54, 108 MP kamera, 6000 mAh pil ve daha fazlasıyla çekim yapıyor

  En son Galaxy A34 ve A54 serilerini piyasaya sürdükten sonra Samsung, Galaxy M54 artık belirli küresel bölgelerde mevcut olduğu için bir orta koruma daha bıraktı.

  Samsung, biraz heyecanla, A54’ün çok azını içeren, ancak M serisine layık bir katkı yapmak için kendi iyileştirmeleri içeren Galaxy M54’ün gelişini dahil etti. bir merkez kesme ile. Bu, Galaxy A54’ün 6,4 inçlik ekranından biraz daha büyük ancak benzer bir deneyim sunmalıdır.

  Exynos 1380 işlemci, 6/8 GB RAM ve 128/256 GB dahili depolama ile Galaxy M54’ün iç aksamı bile A54’e benziyor. Burada da bir mikro SD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir. 25 W şarj hızlarıyla paketlenebilen daha büyük bir dahili 6.000 mAh hücreye erişim elde edersiniz.

  Özellikle Galaxy A54 üzerindeki en büyük potansiyel yükseltme, 108MP ana kamera sensörünün kullanılmasıdır. Optik görüntü sabitleme (OIS) içerir ve 8 MP ultra geniş lens ve 2 MP makro lens ile eşleştirilmiştir. Ön tarafta 32MP özçekim kamerası yer alıyor.

  Samsung, Galaxy M54’ü Android 13 ve One UI 5.1 ile birlikte gönderir. Dört tam işletim sistemi yükseltmesi ve beş yıllık güvenlik düzeltme eki vaadiyle burada da yazılım desteği güçlü. Diğer yerlerde M54, Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.3 bağlantısı içerir. Burada kulaklık jakı yoktur, bu da kablolu ses için bir adaptöre ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Ayrıca ilginç olan şey, orijinal listenin biyometrik güvenlikten bahsetmemesi, bu nedenle parmak izinin burada gösterilip gösterilmediği veya bir kenara sabitlenip sabitlenmediği net değil.

  Ne yazık ki, bu noktada bu orta korucu için fiyatlandırma hakkında bir kelime yok. Samsung Orta Doğu vitrini henüz istenen fiyatı listelemedi. Sunulan paket göz önüne alındığında 500 doların altında olacağına bahse gireriz, ancak fiyatı ve Galaxy M54’ün yakında diğer bölgelere çıkıp çıkmayacağını görmek için beklememiz gerekecek.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.


  Daha fazla haber için YouTube’da 9to5Google’a göz atın:

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba