More

  Galaxy A24, 5 yıllık güncellemelerle Samsung’un en ucuz telefonu

  Samsung’un en yeni Galaxy A cihazı, bu hafta başlarında Vietnam’da pek tantanalı olmadan piyasaya sürülen Galaxy A24. Ancak bunun nedeni, Samsung’un dört yıllık büyük Android güncellemelerini ve beş yıllık kapsamlı desteği almak için en uygun fiyatlı cihazı olmasıdır.

  Galaxy A24, giriş seviyesi amiral gemisi cihazdır. Yüzeyde, Samsung’un yeni ekonomik telefonu, kullanım sırasında 90Hz yenileme hızlarına ulaşabilen 6,5 inçlik tam HD AMOLED ekrana sahip. Arkada, Samsung, telefonu 50MP ana sensörle donattı ve onu geniş açılı ve makro lensle eşleştirdi. İçeride, A24, son zamanlarda söylentilere konu olan 4GB’ın aksine 6nm tabanlı MediaTek Helio G99 çip ve 6GB veya 8GB RAM’e dayanıyor. Her iki sürüm de standart 128 GB dahili depolama ile gelir.

  Cihaz “seksi” diye bağırmasa da, işini yapacak ve bir veya daha fazla gün devam etmelerini sağlayacak bir şeye ihtiyaç duyan kullanıcılara pazarlıyor. 5.000mAh pil ve makul 25W şarj standardı, A24’e bu görevi nispeten iyi halletmesini söylemelidir.

  Dahası, Galaxy A24’ün tam 4 yıllık Android güncellemeleri ve 5 yıllık güvenlik güncellemeleriyle gelmesi planlanıyor. 6.490.000 VND’den (6 GB model için yaklaşık 275 $) başlayan bir cihaz için bu oldukça inanılmaz. Referans olarak, Galaxy S23 serisi ayrıca tam 5 yıllık güvenlik güncellemeleri ve işletim sistemi sürümleri sözü verdi. Samsung’un en yeni bütçe cihazının, yaklaşık 1.000 $ daha ucuz olmasına rağmen aynı standardı geçtiğini görmek canlandırıcı.

  Birkaç yıl önce bile, OEM’lerin amiral gemisi kategorisine giren cihazlar için uzun vadeli destek sözü vermesi alışılmadık bir durum değildi. O zaman bile, “en iyi” donanım için bile almak zordu. Elbette Samsung, bu bakış açısının değişmesine yardımcı oldu ve şimdi işletim sistemi ve 2028’e kadar sürecek güvenlik desteği için ayarlanmış ucuz bir cihaz olan Galaxy A24 ile bunu yapmaya devam ediyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index