More

  Frank, Tottenham bağlantıları arasında Brentford’dan ayrılıp ayrılamayacağı sorulduğunda yanıt veriyor

  Thomas Frank, Tottenham Hotspur işiyle bağlantılı olduğu için yakın gelecekte Brentford’dan ayrılıp ayrılamayacağı sorulduğunda şimdi yanıt verdi.

  Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Antonio Conte’nin Tottenham’daki geleceği belirsiz görünüyor.

  İtalyan, gelecekte İtalya’ya dönme arzusunu açıkça dile getirdi ve görünüşe göre o ve Tottenham, mevcut kampanyanın sonunda yollarını ayıracak.

  Aslında The Times daha dün Tottenham’ın bu gece Şampiyonlar Ligi’nden elenmesi durumunda Conte’nin sezon bitmeden ayrılabileceğini bildirdi.

  Tottenham, geleceğini çevreleyen şüpheyle, Kuzey Londra’da onun yerini alacak potansiyel adayları izliyor gibi görünüyor.

  The Athletic dün, Frank’in Brentford’daki çalışmasının Tottenham tarafından kesinlikle gözden kaçmadığını bildirdi.

  Şimdi, Danimarka cumhurbaşkanı yakın zamanda Batı Londra’dan ayrılma konuşmasını hafife aldı – ayrılmasının “eşsiz bir fırsat” olacağı konusunda ısrar etti.

  Getty Images aracılığıyla Tottenham Hotspur FC / Tottenham Hotspur FC’nin fotoğrafı

  Frank, Brentford’dan ayrılıp ayrılamayacağı sorulduğunda tepki veriyor

  Tipsbladet’e konuşan Frank’e, Tottenham’ın ilgi gösterdiği bildirildikten sonra gelecekle ilgili planları soruldu.

  “Bu iyi bir soru,” dedi. “Kariyerinizi bu dünyada planlayamayacağınızı her zaman hissetmişimdir. Her zaman şunu ya da bunu denemenin iyi bir fikir olabileceğini düşünmüşümdür. Yani, çok uzak değil. 20 yıl önce yapmazdım Premier Lig’de teknik direktör olmayı hayal ettim.”

  “Açıkçası buraya geldiğimizde ‘Premier Lig koçu olarak denemek güzel olabilir’ diye düşünüyorum. Oldu ve şimdi buradayım. Sonra bir noktada ‘Pekala, eğer başka bir tane alabilirsen’ diye düşündüm. Mükemmel, belki,” diye açıkladı Frank.

  Ama öte yandan, ‘Bu beni daha mutlu edecek mi? Emin değilim, çünkü burası şimdiye kadar pek çok zorlukla çok harika bir yer. Bu yüzden bu konuda biraz şüpheliyim. Buradan ayrılmak zorunda kalırsam, bunun eşsiz bir fırsat olduğunu söylemek istiyorum. .” Sport Wikness tarafından bildirildiği üzere.

  Fotoğraf: Alex Davidson/Getty Images

  Spurs, önümüzdeki aylarda Conte’nin yerini alması gereken bir konumdaysa, Frank’ten çok daha kötüsünü yapabilir.

  49 yaşındaki oyuncu, Brentford için son derece iyi bir iş çıkardı ve Premier Lig’deki ikinci sezonunda Premier Lig tablosunda dokuzuncu bitirdiklerini gördü.

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here