More

  Fiyat, teknik özellikler ve aldığınız güncelleme sayısı

  Bugün İngiltere, Avrupa ve diğer bölgelerde duyurulan OnePlus Nord 3, sağlam özelliklere ve en az üç büyük Android güncellemesi vaadine sahip uygun fiyatlı bir orta sınıf telefon.

  OnePlus Nord 3, İngiltere gibi satıldığı bölgelerde, genel olarak oldukça büyük bir yükseltme olan Nord 2T’nin yerini alıyor. Çekirdeğinde, OnePlus Pad’de de bulunan amiral gemisi bir yonga olan MediaTek Dimensity 9000 yongası tarafından desteklenmektedir; Bu, 2T’de 1300 üzerinde önemli bir artış sağlar.

  Bu sefer telefon ayrıca 16 GB’a kadar RAM ve daha büyük ve daha iyi bir ekranla geliyor. 6,7 inçlik panel hala FHD’dir, ancak şimdi 90 Hz üzerinden 120 Hz’dir. Aynı 80W şarj yerinde, ancak pil 5.000mAh ile daha büyük. Ayrıca 50MP birincil arka kamera, 8MP geniş kamera ve 2MP makro kamera bulacaksınız. Ön tarafta özçekimler yapmak için 16MP kamera kullanıyor.

  Şimdiye kadarki en büyük yükseltme, yazılım desteğinde. OnePlus Nord 3, 2T’deki ikiye kıyasla üç büyük Android güncellemesi ve dört yıllık güvenlik yamaları alacak. Bu, fazladan bir yıl boyunca güvenlik yamaları alan benzer fiyatlı Pixel 7a ile aşağı yukarı aynı.

  OnePlus Nord 3, ABD’de satılmayacak, ancak diğer bölgeler için oldukça sağlam bir teklif gibi görünüyor. Cihaz İngiltere’de “pek yakında” olarak listeleniyor ve 8GB / 128GB modeli için 499 £ olarak fiyatlandırılıyor. Avrupa’daki diğer bölgelerde, Nord 3 şimdiden ön siparişe açıldı ve daha sonra Hindistan’a da gelecek.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index