More

  Fabrizio Romano, Watford’un golcüsü Joao Pedro ile ilgili son gelişmeleri açıkladı.

  Fabrizio Romano hakkında ilginç bir güncelleme verdi. Watford fw f Newcastle United transfer hedefi Joao Pedro.

  Güvenilir İtalyan gazeteci gitti twitter Futbol taraftarlarına şunu söylemek için: “João Pedro, Premier Lig ve Serie A’daki kulüpler zaten bir anlaşma için olası şartları araştırırken yaz aylarında büyük bir hamle yapmaya hazır. İlgi arttıkça geleceği önümüzdeki aylarda tartışılacak – João’nun saldıran domino taşının bir parçası olması bekleniyor.

  Newcastle, bir süredir Brezilyalı forvetle bağlantılı. En son bağlantı şu kaynaktandı: atlet. Saksağanların onu yakından takip ettiğini ancak henüz herhangi bir teklif vermediklerini ortaya koyuyorlar.

  Romano’nun ifşası, piyasa değeri 24 milyon sterlin olan 21 yaşındaki oyuncuyu imzalamak için birçok kulübün mücadele edeceğini gösteriyor. Pazar transferi.

  Fotoğraf: Nigel Rhodes/Getty Images

  Romano taraftarlara Newcastle’ın transfer hedefi Joao Pedro hakkında bilgi verdi

  Forvet Joao Pedro için bu yeni güncelleme çok heyecan verici. Genç yaşına rağmen Watford için 100’den fazla maça çıktı. Pazar transferi. Bu sezon turnuvada dokuz gol kaydetti.

  kim attı Hedeflerinden fazlasını başardığını gösterir. Pedro bu sezon maç başına 2,2 top çalma, 1,3 kilit asist ve 3,3 başarılı top çalma başardı.

  Hiç şüphe yok ki Pedro çok heyecan verici ve topla arası çok iyi olan bir yetenek. Eski Watford takım arkadaşı Adrian Mariappa, 21 yaşındaki oyuncuya saygılarını sunan pek çok kişiden biri. Konuşurken KonuşmaSPOR“Onunla ilgili özel bir şeye sahip olduğunu söyleyebilirsin. Şu anda yaptığı şey beni şaşırtmadı çünkü onun kesinlikle bir Premier Lig oyuncusu olduğunu hissediyorum.”

  Bu kadar övgüyle Newcastle, Pedro’dan çok daha kötüsünü yapabilirdi. Coupe, imza atmak için diğer kulüpleri yenerlerse harika olur.

  Fotoğraf: Paul Harding/Getty Images

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index