More

  Excitrus 100W Manyetik Kablosuz Güç Bankası İncelemesi

  Bugünlerde çok sayıda güç bankası mevcutken, bir şirketin öne çıkması zor olabilir — ancak Excitrus 100W Manyetik Güç Bankası bunu iki şekilde başarıyor.

  İlk olarak, yeşil doku kaplaması, görsel olarak öne çıkmasını sağlar. Ama daha da önemlisi, sağladığı yetenekler bence pek çok kişi için tatlı noktaya ulaşacak…

  Bir güç bankası seçin

  Sadece iPhone’u uzun bir seyahat günü boyunca tutmak için tasarlanmış küçük olanlardan, sizi teknoloji dünyasında mutlu tutmak için tasarlanmış olanlara kadar her türden güç bankasını kullandım.

  Belirli ihtiyaçlarınız için doğru güç bankasını seçmek, kullanım amacınıza bağlıdır. Kapasite ile hacim/ağırlık/fiyat arasında elbette bir denge vardır.

  Çoğu insan için ideal olanın, hızlı bir şekilde şarj olan, bir çantaya kolayca sığan ve hafta sonu iPhone’unuzu şarjlı tutacak, ancak aynı zamanda gerektiğinde tüm gün MacBook’unuzu çalıştıracak güce sahip bir güç bankası olduğunu düşünüyorum. Bu Excitrus için hedef pazar. Artı, iPhone şarjı kablosuzdur – ama buna geleceğiz.

  Heyecan: görünüm ve his

  Excitrus yaklaşık 8 inç x 3 inç x 1 inç boyutlarındadır ve bir poundun biraz üzerindedir. Bu cebi için biraz hantal ama her çantaya rahatlıkla sığar.

  Cihazın görünümü ve verdiği his, satış noktalarından biridir. Güç bankalarının çoğu, kanıtlarda baskın olan siyah renkle oldukça meçhul görünüyor. Buna karşılık, Excitrus çekici bir yeşildir. Çevresi parlak siyah plastiktir, ancak geri kalanı kaliteli görünen ve hissettiren kumaşla kaplıdır. Bu his aynı zamanda sağlam bir tutuş sağlayarak elinizden kayma olasılığını azaltır.

  Kablosuz şarjın yan tarafında beyaz bir çarpı işareti ve Excitrus logosu bulunur. Bu, herhangi bir MagSafe iPhone, AirPods ve Qi şarjını destekleyen herhangi bir cihazla çalışır.

  Bir tarafta güç düğmesi, diğer tarafta kalan yüzdeyi gösteren beyaz bir ekran bulunur. Üstte bir USB-A bağlantı noktası ve biri giriş ve çıkış, diğeri yalnızca çıkış olmak üzere iki USB-C bağlantı noktası vardır.

  kurmak

  • 20800 mAh kapasite
  • 100W PD çıkışı
  • PD 65W ile tanışın
  • Şarj durumu göstergeli dijital ekran
  • 15W kablosuz şarj

  Maksimum toplam 103 watt’lık bir çıkışa sahiptir ve bunun 100 watt’ını tek bir USB-C bağlantı noktasından çekebilirsiniz, bu da onu 16 inç MacBook Pro da dahil olmak üzere herhangi bir MacBook için uygun hale getirir.

  Her zaman olduğu gibi, birden fazla cihazı şarj etmek veya çalıştırmak, herhangi bir bağlantı noktasında mevcut olan gücü azaltacaktır, ancak aynı anda daha küçük MacBook’ları, iPad Pro’ları, iPhone’ları ve AirPod’ları kullanabilir.

  Güç bankasının kendisi 65 watt’ta şarj oluyor ve MacBook şarj cihazımı kullanarak bir saatte %70, iki saatten daha kısa sürede tam şarj elde ettik.

  MagSafe, adı dışında her şeyde var

  Cihazın tam adının Excitrus 100W olduğunu fark edeceksiniz. manyetik Excitrus 100W değil, kablosuz güç bankası MagSafe Kablosuz güç bankası. Muhtemelen bunun nedeni, şirketin MagSafe markasını kullanmak için gereken lisans ücretini ödememiş olmasıdır.

  Ancak, pratikte bununla bir MagSafe şarj cihazı arasında herhangi bir fark bulamadım. iPhone 13 Pro Max, şarj için doğru konumda şarj cihazına manyetik olarak takılır ve bağlantı sağlam bir his verir. Şarj cihazını 45 derecelik bir açıyla tutarken telefonum sıkıca yerinde kaldı ve hatta Sadece Çok dikkatli bir şekilde ters çevirdiğimde tuttu (tavsiye etmiyorum!).

  kullanımda

  Herhangi bir MagSafe modelinden bir iPhone’u şarj etmek için, telefonu pedin üzerine yerleştirin ve güç düğmesine basın. Telefonu yere koymanın şarj cihazını etkinleştirmesini tercih ederim, ancak düğmeye basmak da daha kolay.

  Güç yüzdesi göstergesinin diğer tarafta olması biraz garip – güç düğmesinin yanına koymak benim için mantıklı olur.

  Kahve dükkanları ve benzerlerinde kullanım için iyi bir düzenleme ve iPhone’umu hala %100 kapasitede tutarken yastığımın üzerinde kullanabildim.

  Kablosuz şarj cihazı, telefonla her iki yönde de çalışır (kablolu bağlantı noktalarının sonunda telefonun üstünde veya altında), aynı anda hem kablolu hem de kablosuz şarjı kullanmak istediğinizde, telefonunuzu ve MacBook’unuzu aynı anda şarj etmek gibi, esnek hale getirir.

  verim

  Güç bankası kullanma konusundaki kişisel tercihim, siz onu kullanırken şarj cihazının gücü açması ve böylece cihazın pillerinin %100’de kalmasıdır. Bu şekilde, güç bankası biterse, cihazlarda hala tam kapasiteye sahibim. Bu nedenle, uzun süreli kullanım için önce güç bankasını, ardından cihazları boşaltırım.

  Excitrus bu şekilde iyi çalıştı ve iPhone 13 Pro Max ve M1 Max 16 inç MacBook Pro’mu (günlük işler için) herhangi bir yerleşik güç kullanmadan kullanmamı sağladı. Bu modda MacBook’umu 12 saat boyunca hiç bitmeden çalışır durumda tuttu ve şirket, iPhone 13 Pro’mu 75 saat çalıştıracağını söylüyor.

  Diğerleri, cihazları kendi pilleriyle çalıştırmayı ve ardından bir gece boyunca şarj etmek için bir güç bankası kullanmayı tercih ediyor; 20.800 mAh kapasite, her iki cihazı da bir gecede %10’dan tamamen şarj etmek için yeterliydi. Bir iPhone şarj şarjı için, kablosuz olarak 1 saatte yaklaşık %80 şarj sağlar.

  Exitrus Kablosuz Güç Bankası: Fiyatlandırma ve Sonuçlar

  Excitrus 100W Kablosuz Manyetik Güç Bankası’nın fiyatı 99$’dır ve bu, watt başına yaklaşık 1$ ödeme şeklindeki genel kurala uygundur.

  Daha önce de söylediğim gibi, bence bu birim birçokları için tatlı noktayı buluyor. Günlük ihtiyaçlar için yeterli güç ve uzun ömür sağlarken, standart teknoloji çantanızın içeriğinin bir parçası olarak saklayabileceğiniz kadar uygun fiyatlı ve taşınabilir.

  Bir iPhone için kablosuz şarj, elbette bir kablo kullanmak zorunda olmaktan çok daha uygundur ve bence bu, en düşük maliyetli güç bankaları dışında tüm güç bankalarından hızla beklenen bir özellik haline gelecektir.

  Excitrus 100W Manyetik Kablosuz Güç Bankası, Amazon’dan veya şirketin web sitesinden edinilebilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun