More

  Evie iPhone uygulaması, canlı etkinlikleri kullanarak Tesla şarj durumu güncellemeleri sağlar

  Evie, Tesla’nızı iPhone’unuzdan (ve Apple Watch’tan) kontrol etmenizi sağlayan daha iyi bir deneyim sunan yeni bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Dikkate değer bir özellik, arabanızın şarj durumunu iPhone kilidinizde veya ana ekranınızda görmek için canlı etkinliklerin desteklenmesidir.

  Evie – Çünkü Tesla’nız bağımsız bir geliştiriciden geliyor Popüler kayan yıldız iOS tarzı bir kullanıcı arayüzü ile tasarlanmıştır. Bu, Canlı Etkinlikler gibi modern iOS özelliklerine yönelik desteğin yanı sıra güçlü görünen işlevsellik, Evie’yi Tesla araçları için diğer üçüncü taraf uygulamalardan (resmi Tesla iOS uygulamasına ek olarak) ayırmalıdır.

  Uygulamanın bir başka kullanışlı parçası da, aracınızın bileğinizden kolayca kontrol edilmesini sağlayan Apple Watch uygulaması ve kilit veya ana ekran için widget’lardır.

  Evie – Tesla Özellikleriniz için:

  • hızlı kontroller
  • Pil yüzdesi/mesafe ve diğer istatistikler
  • İklim ve sıcaklık kontrolleri
  • Hız sınırı ayarları
  • Koltuk ısıtıcısı kontrolleri
  • Yakındaki şarj noktaları konumları
  • Watch uygulaması, Tesla’nızı kontrol etmek içindir
  • Araç şarj durumunu görüntülemek için canlı etkinlikler
  • Ev ve kilit ekranınız için widget’lar

  Ana görünümde hızlı erişim kontrollerine sahip kullanıcı arayüzüne bir bakış:

  Shihab ayrıca gelecekteki bir güncellemeyle Siri desteğini Evie’ye getirmeyi planlıyor.

  Daha önce Tesla’nız için üçüncü taraf bir uygulama kullanmadıysanız Tesla kimlik bilgilerinizi Evie aracılığıyla doğrulamanız gerekeceğini unutmayın. Shihab, Evie’nin Tesla şifrenizi saklamadığını ve giriş bilgilerinizi yalnızca “kimlik doğrulama kodunu almak” ve “araç verilerini işlemek için kodu kaydetmek” için kullandığını belirtiyor.

  Bir yandan, araçları için üçüncü taraf uygulamaları geliştirmeyi çok daha sorunsuz hale getirecek resmi bir Tesla API’sini yakında görmemiz mümkün.

  Evie – For Your Tesla, tüm özelliklerin kilidini açmak için uygulama içi satın alımlarla birlikte App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

  Evie aylık 9,99 ABD Doları, yıllık 99,99 ABD Doları tutarındadır veya ömür boyu satın alma olarak 149,99 ABD Doları karşılığında satın alınabilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun