More

  En son Firefox güncellemesi, 2021 MacBook Pro’da 120 Hz yenileme hızını destekler

  Firefox 103.0, macOS kullanıcıları için en son tarayıcı güncellemesidir. Bu sürümdeki en dikkate değer değişikliklerden biri, M1 Pro veya M1 Max yonga setlerine sahip yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’ları içeren 120 Hz yenileme hızına sahip ekran desteğidir.

  Bu Firefox güncellemesi ayrıca, modern bir kilit API’sine geçiş yaparak yüksek CPU yükü dönemlerinde gelişmiş yanıt süresi sağlar. Bir tarif kitabı doldururken Firefox 103, PDF formlarındaki gerekli alanları vurgulayacaktır.

  120Hz veya daha yüksek yenileme hızına sahip ekranlarda geliştirilmiş performansla, 2021 MacBook Pro kullanıcıları Firefox’ta nihayet sorunsuz kaydırma ve web’de gezinme deneyimini yaşayacaklar.

  Artık yazı tipi boyutunu doğrudan PiP penceresinden değiştirebildiğiniz için tarayıcı, Resim içinde Resim altyazı özelliklerini de geliştirir. Ek olarak, PiP altyazıları şu anda Funimation, Dailymotion, Tubi, Hotstar ve SonyLIV’de mevcuttur.

  Son olarak, sekmeler araç çubuğundaki düğmelere artık Sekme, Shift + Sekme ve Ok Tuşları kullanılarak erişilebilir, bu da güzel bir ektir.

  Firefox 103.0 ayrıca Windows kullanıcılarına bazı yeni erişilebilirlik özellikleri ve Windows 10 ve Windows 11’de kurulum sırasında sabitlenmiş görev çubuğu aracılığıyla tarayıcıya erişme yeteneği getiriyor.

  120Hz yenileme hızı desteği açısından 2021 MacBook Pro, Apple’ın ProMotion adını verdiği bu teknolojiyi getiren ilk Mac. Bu cihazın piyasaya sürülmesinden bu yana altı aydan fazla zaman geçmesine rağmen geliştiriciler, bu özelliği desteklemek için uygulamalarını güncellemeye devam ediyor.

  İlginçtir ki Safari, geçen yıl kullanıma sunulduğunda 2021 MacBook Pro’da ProMotion’ı desteklemiyordu çünkü kullanıcılar bu daha sorunsuz teknolojiden yararlanmak için bir yazılım güncellemesini beklemek zorundaydı.

  Bu yeni Firefox güncellemesini nasıl buldunuz? MiniLED ve ProMotion teknolojisine sahip yeni 2021 MacBook Pro’nun keyfini çıkarıyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index