More

  En popüler iPhone rengi nedir?

  CIRP, mevcut Apple akıllı telefon serisi söz konusu olduğunda en popüler iPhone renklerini ortaya koyan en son raporuyla bugün çıktı. Tahminin nedir? Verilerin her model için gösterdiği şey bu…

  Bu keyifli son çalışmada CIRP, tatillerinde iPhone sahiplerine en çok hangi rengi yakıştırdıklarını sordu. Şirket, tarihsel olarak çoğu insanın siyah/gri veya beyaza bağlı kaldığını, ancak daha yüksek oranda renkli modellerin en popüler olduğunu gören birkaç iPhone olduğunu belirtiyor.

  iPhone 14 Pro/Pro Max sahipleri, %42’si benzersiz mor rengi ve %24’ü altın rengi tercih ederek renkli tercih etmeye en yatkın olanlar oldu. Bu, daha canlı yüzeylere yönelen 14 profesyonel müşterinin 2/3’ü.

  Bu arada, iPhone 14/Plus için, sahiplerinin %27’si maviyi, %22’si moru ve %14’ü kırmızıyı tercih etti — Midnight veya Starlight’ı (siyah ve kırık beyaz) seçen geri kalanına kıyasla kabaca %63’ü rengi seçti. .

  iPhone 12 ve SE sahipleri, Essential Midnight End’i tercih etme olasılıkları en yüksek kişilerdi. İşte en popüler iPhone renkleri için tam sonuçlar:

  En popüler iPhone rengi nedir 1

  CIRP, müşterilerin cihazlarını daha uzun süre elinde tuttukları ve “daha muhafazakar renk seçimleri yapmalarını bekleyebileceğimiz” düşünüldüğünde, Deep Purple’ın iPhone 14 serisinde bu kadar popüler olmasının biraz şaşırtıcı olduğunu söylüyor. Bunun nedeninin “Apple’ın yeni mor iPhone 14/Plus ve 14 Pro/Max modellerini agresif bir şekilde tanıtması” olabileceğini belirtiyor.

  Mevcut iPhone’unuz için hangi rengi seçtiniz? Yorumlarda paylaşın!

  Son CIRP raporları:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index