More

  En İyi iPhone Seyahat Şarj Cihazı – Mophie 3’ü 1 Arada İnceleme

  Geçen ay mophie’nin iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu hareket halindeyken çalıştırmak için mükemmel bir çözüm gibi görünen keskin görünümlü resmi MagSafe 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazını piyasaya sürdüğünü gördük. Spoiler uyarısı, geçtiğimiz haftalarda test ettikten sonra, umduğumuz kadar havalı çıktı. mophie 3’ü 1 arada aygıtın neden piyasadaki en iyi iPhone seyahat şarj cihazı olduğuna ilişkin tüm ayrıntılar için okumaya devam edin.

  Muphie 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazı özellikleri

  • Hızlı 15 W kablosuz şarj özellikli iPhone için resmi MagSafe
  • Tek bir USB-C kablosuyla desteklenen ultra kompakt 3’ü 1 arada tasarım
   • 3,3 fit (1 metre) USB-C kablosu ve 30 W güç adaptörü dahildir
  • Keçe seyahat çantasında düzgün bir şekilde saklanır
  • iPhone, Apple Watch ve AirPods için özel şarj
  • Siyah ve gri tasarım
  • 149,95 $ fiyatla

  Malzemeler ve tasarım

  mophie 3’ü 1 arada seyahat tipi şarj cihazı, mükemmel bir tasarıma ve malzeme kullanımına sahiptir. İlk olarak, keçe seyahat çantası basit ve iyi yapılmış. Şarj cihazı, güç adaptörü ve kablo için ayrı yerleri vardır, bu nedenle düzenli kalmak çok kolaydır ve herhangi bir parçayı yanlış yerleştirmenizi önler.

  İşte katlanmış haldeki seyahat şarj cihazına daha yakından bir bakış. Süper şık (yine de sağlam) gri ve siyah bir dış yüzeye ve saklandığında kapalı kalmasını sağlayan mıknatıslara sahiptir.

  iPhone için En İyi Seyahat Şarj Cihazı - Mophie 3'ü 1 Arada - Kutusuz

  İçerideki çoğunlukla siyah ve gri tasarımı da seviyorum (iPhone için resmi MagSafe ve MFi Apple Watch hariç). Apple’ın tamamen beyaz MagSafe Duo ile karşılaştırıldığında, mophie 3’ü 1 arada, zamanla daha temiz kalacaktır.

  iPhone için En İyi Seyahat Şarj Cihazı - Mophie 3'ü 1 Arada - Katlanmamış

  Resmi MagSafe şarj cihazı, yumuşak bir silikon (veya kauçuk) kaplamaya sahiptir, bu nedenle iPhone’unuzu veya güzel bir kılıfı çizmez veya çizmez. Bir başka düşünceli dokunuş, tabandan biraz daha yükseğe yerleştirilmiş MagSafe şarj cihazı, yani iPhone 13 serisindeki büyük kamera çıkıntısı herhangi bir soruna neden olmuyor.

  iPhone için En İyi Seyahat Şarj Cihazı - Mophie 3'ü 1 Arada - Arka Taraf

  Birlikte verilen USB-C kablosu, tüm kuruluma güç sağlamak için Apple Watch şarj cihazının arkasına takılır.

  Paketin tamamı göz önüne alındığında, yapı kalitesi harika görünüyor ve mophie, 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazıyla birlikte 2 yıl garanti veriyor.

  Onu iPhone için en iyi seyahat şarj cihazı yapan nedir?

  3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı ile geçirdiğim zamandan gerçekten keyif aldım. Onu ilk kez meslektaşım Mophie’ye tanıttığımda Miller Şansı Apple’ın MagSafe Duo’sunun olması gerektiği gibi göründüğünü söyledi ve kullandıktan sonra tamamen katılıyorum. Daha yeteneklidir, tasarım yerindedir ve kablo ve güç adaptörüyle birlikte verilen bir seyahat çantası alırsınız (129 $’a satılan MagSafe Duo, güç adaptörünü içermez).

  Mophie 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı ile kullanım kolaylığı en büyük avantajı olarak öne çıkıyor. Üç veya daha fazla kabloyu bir araya getirmek yerine, iPhone için 15W MagSafe şarjı, yatağın yanına yerleştirmeyi destekleyen bir Apple Watch şarj cihazı ve AirPod’larınızı şarj etmek için bir yeri içeren düzenli bir taşıma çantanız var.

  En iyi iPhone seyahat şarj cihazı - Mophie 3'ü 1 arada - kullanımda

  Ayrıca, 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı tek bir 30 W güç adaptörüyle (dahildir) tüm cihazları çalıştırdığından, cihazlarınızı şarj etmek için yalnızca tek bir prize erişmeniz gerekir.

  İçerdiği

  Harika ürünlerde bile genellikle yapıcı eleştirilerim olur ama burada durum böyle değil. 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazını iyileştirmenin bir yolunu düşünemiyorum, Mophie onu gerçekten parkın dışına çıkardı.

  İnce ve taşınabilir tasarımı, düşünceli seyahat çantasıyla iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu kolayca şarj eder ve Apple MagSafe Duo göz önüne alındığında ihtiyacınız olan her şey dahildir ve bu da onu Apple kullanıcıları için mükemmel bir seyahat şarj cihazı yapar.

  mophie 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı, Apple’da ve doğrudan Mophie’den edinilebilir; Mophie genellikle %20 indirim sunar.

  Bu arada, mophie’nin yeni taşınabilir manyetik standı, en iyi iPhone seyahat şarj cihazı için harika bir arkadaştır ve kısa süre içinde bu konuda tam bir inceleme yapacağız.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index