More

  En çok satan Pixel telefon hangisi? Yeni veriler Google istatistiklerini gösterir

  Pixel 7’nin dün piyasaya sürülmesinden önce Google, Pixel 6a’nın eklenmesiyle birlikte Pixel 6’nın Google’ın bugüne kadarki “en hızlı satan” serisi olduğunu gururla duyurdu.

  Rick Osterloh için Pixel 6/Pro ve Pixel 6a dahil olmak üzere Pixel 6 nesli, “şimdiye kadarki en hızlı satan Pixel nesli” idi.

  Bu daha önce Google’dan duyduğumuz bir duygu. Bu yılın başlarında I/O’da şirket, Pixel 6 ve 6 Pro’nun önceki nesillere göre daha hızlı tükendiğini, hatta 6a piyasaya sürülmeden önce olduğunu söyledi. Google ayrıca, telefonların hem Pixel 4 hem de Pixel 5’in toplam satışını geçtiğini doğruladı.

  Bu istatistiğe daha fazla bağlam eklemek, IDC bu başarıya daha fazla ışık tutuyor.

  abone ile Bloomberg Vlad Savov Twitter’da Pixel 6 serisi, Pixel, Pixel 2, Pixel 4 ve Pixel’i geride bırakarak ilk birkaç ayda önceki nesilleri gerçekten geride bıraktı. el feneri Pixel 5’i geride bıraktı. İlginç bir şekilde, bu veriler Pixel 4’ün toplam satışlarda beş milyonu aştığını gösteriyor. Daha Pixel 6 neslinden bugüne.

  Bu veriler aynı zamanda Pixel 6 satışlarıyla ilgili bir eğilime işaret ediyor gibi görünüyor, çünkü Google ilk altı ayda güçlü rakamlar elde etti, ancak sonraki aylarda keskin bir düşüş bu ilk patlamanın yalnızca bir kısmını oluşturdu. Ancak, bu rakamların hangi zaman çizelgesine dayandığına dair bir bilgi yok, bu nedenle birkaç aydır Pixel satış verilerinin eksik olma ihtimali var.

  Ne olursa olsun, buradaki harika durum, görünüşe göre Pixel 3 neslinin başarısı. el feneri ile Dünya çapında satılan 7-8 milyon birim ile Google’da en popüler. İlk altı ay bunun büyük kısmını oluşturuyordu. IDC, görünüşe göre Google’ın Pixel 6’nın daha hızlı satıldığı iddiasına aykırı. Elbette Google, bu istatistiği bulmak için hangi zaman çizelgesini aradığını söylemedi, ancak ilk altı aya bakıldığında, Pixel 3’ün aslında Google’ın en hızlı telefonu olduğu görülüyor.

  Saffov ayrıca başka bir ilginç eğilime de işaret ediyor, o da Google’ın daha büyük ve daha küçük telefonlar sattığında uzun vadede biraz daha başarılı olduğu görülüyor. Pixel’in ilk dört nesli standart ve “XL” varyantlarına sahipken, Pixel 5’in yalnızca bir boyutu vardı ve Pixel 6 nesli yalnızca daha büyük cihazlardan oluşuyordu. Hacmin bunda gerçekten bir etkisi olup olmadığını söylemek zor.

  Her neyse, bu verileri görmek ve şu ana kadar Pixel hattının değişmez iniş çıkışlarını görmek ilginç.

  Google’ın Pixel 7 serisi için büyük planları olduğu söyleniyor, yakın tarihli bir rapora göre sekiz milyondan fazla telefon sipariş etti ve tedarikçilere satışlarını ikiye katlamayı planladığını söyledi. Pixel 7 ön siparişleri açıldı. Kyle Bradshaw, 200 ABD Doları tutarındaki Best Buy hediye kartı ve geliştirilmiş Google ticari kredileri dahil olmak üzere en iyi fırsatları burada listeliyor.

  Google Piksel hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index