More

  Ekipler ve müşteriler için kondisyon ve aktiviteyi takip edin

  Calory, WaterMinder ve daha fazlasının arkasındaki geliştirici Funn Media, eğitmenler, eğitmenler ve beslenme uzmanları için FitnessView etkinlik izleyicisinin yeni bir sürümünü piyasaya sürdü. FitnessView Teams, anlayışlı ve eyleme dönüştürülebilir geri bildirim sağlamanıza yardımcı olmak için bir Apple Watch kullanan tüm ekipler veya birden fazla müşteri için iPhone ve iPad’de sağlık ve etkinlik verilerini izlemek ve yönetmek için zarif bir çözümdür.

  FitnessView, Apple Watch ve Apple Health ile entegre olan ve orijinal iOS / watchOS Fitness uygulamasından daha derin geri bildirim ve içgörüler sağlayan popüler bir aktivite takipçisidir.

  Funn Media artık bu deneyimi koçlar, kişisel eğitmenler ve daha fazlası için tüm (ve birden çok) ekipleri, müşterileri, grupları vb. izleme yeteneğiyle sunuyor.

  İşte iPhone ve iPad’deki FitnessView Teams uygulamasının sunduğu şeyler:

  FitnessView Teams özellikleri

  • Günlük etkinliği görüntüle
  • Egzersiz ayrıntılarını görüntüle
  • Takvim görünümü
  • Doğru etkinlik/sağlık verilerine erişerek bilgi edinin
  • Ekip üyesi karşılaştırmaları
  • Birden çok ekibi/grubu yönetmenin yanı sıra birden çok koç eklemek için sorunsuz
  • Fiyatlandırma: 10 kullanıcı için aylık 59,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

  Lansmandan önce (örnek bir ekiple) FitnessView Ekiplerini kontrol edebildim ve burada fark ettiğim birkaç şey var.

  Ana görünüm, sol tarafta ekibiniz/müşteri grubunuzla birlikte günlük etkinlikler sayfasıdır. Her kişi için, haftanın günlerini en üstte, hareket/egzersiz/ayakta durma etkinliğine genel bir bakış ve en üstte kalp atış hızı ayrıntılarıyla birlikte göreceksiniz.

  Bunların altında, oyuncunun/müşterinin çeşitli hedeflerde nasıl ilerleme kaydedebileceğini gösteren kutular var. Kenar çubuğunu da tam ekrana geçecek şekilde değiştirebilirsiniz (düğme iPad’de sol üsttedir).

  FitnessGörünüm Ekipleri 1

  Takvim görünümü, bazı temel performans ve sağlık ölçümlerini hızlı bir şekilde kontrol etmenin harika bir yolunu sunar:

  FitnessGörüntüleme Ekipleri2

  Antrenörler ve takımlar için özel olarak tasarlanan karşılaştırma görünümü, oyuncularınızın her birinin performans/sağlık metriğine göre nasıl olduğunu görmenizi sağlar.

  Bu görünümden bir oyuncuya tıklamak size onun aylık ilerlemesini, toplamlarını, gol yüzdesini ve daha fazlasını gösterir.

  FitnessView ekibini deneyin

  FitnessView Teams, hem iPad hem de iPhone için App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

  Tam özellik seti için, fiyatlandırma 10 kullanıcı için ayda 59,99 ABD dolarından başlar, 25 kullanıcı için ayda 124,99 ABD dolarına kadar çıkar ve 1.000 kullanıcıyı izlemeye kadar uzanan planları içerir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index