More

  DockCase’in harici USB-C SSD kasası artık 2,5 inç boyutunda

  En çok kompakt MacBook hub’ları ve kasalarıyla tanınan DockCase, SSD’ler için yeni bir harici USB-C muhafazasıyla geri döndü. Daha önce M.2 sürücüler için bir kasa çıkardılar, ancak daha büyük 2,5 inç sürücüler için en son iki kasa, SSD’leri ve hatta geleneksel mekanik sabit sürücüleri barındıracak şekilde üretildi.

  Her zaman olduğu gibi, her zamanki Kickstarter uyarısıyla başlamak istiyorum. DockCase ürünlerini daha önce birçok kez ele aldım, ürünlerini sunma geçmişi olan köklü bir şirket, ancak ürünü hala Kickstarter’da piyasaya sürüyorlar. Bu nedenle, Amazon’daki mevcut ürünlerinden birini satın almaktan çok daha uzun sürecektir.

  Olduğu söyleniyor – ürünün kendisi!

  Yeni 2,5 inçlik motor kaputu, daha önce piyasaya sürülen diğer “akıllı” aksesuarlarla aynı çizgide. 2,5 inçlik DockCase, yalnızca bir sürücüyü atıp unutacağınız bir kasa olmak yerine, sürücünüz hakkında daha fazla bilgi almanıza olanak tanıyan küçük bir ekran ve kapasitif düğmeler sunar.

  akıllı muhafaza

  DockCase SSD muhafazaları

  Akıllı trend ilk olarak bazı hub’larıyla geldi ve hangi cihazların hangi bağlantı noktalarına takılı olduğunu bilmenizi sağladı. Bir SSD muhafazası ile sürücü bölümlerini, tam sıcaklık ve giriş voltajını, güç kaybı koruma durumunu ve sürücünüzün SMART durumunu görüntülemenizi sağlar. Buna sürücünün çalışma saatleri, güç döngüleri, kalan tahmini kullanım ömrü, güvenli olmayan kapatma sayısı ve aygıttan yazılan/okunan veri miktarı dahildir. Bu SMART bilgisi, sürücüler harici muhafazalarda kullanıldığında genellikle kaybolur ve veri kaybını önlemenize yardımcı olmak için sürücülerinizin yaşının iyi bir göstergesi olabilir.

  Bunu M.2 kasalarındakinden daha iyi bir uygulama olarak buldum.Bilgiler arasında küçük bir düğmeyle gezinmeye çalışmak yerine, ön taraftaki üç kapasitif düğme ekranlar arasında gezinmeyi kolaylaştırıyor.

  verim

  Bu, 2,5″ SATA sürücüler için bir muhafaza olduğundan, muhafaza, bu görev için özel olarak tasarlanmış bazı USB-C SSD’lerin mümkün olan en yüksek hızlarını sunamaz. SATA arabiriminin hızıyla sınırlıdır – ancak yine de doğru sürücüyle 500 MB/sn’nin üzerinde hız sağlayabilir.

  DockCase 2.5'in İçinde" SSD akıllı muhafaza

  Ana hedefiniz harici bir sürücüde mümkün olan en yüksek performansı elde etmekse, bir Thunderbolt kasası ve bir NVMe sürücüsü kullanmanız daha iyi olur. Ancak artık kullanmadığınız 2,5 inçlik bir sürücünüz varsa, bir kasa almak, ondan biraz daha fazla ömür almanın harika bir yoludur. SSD’ler için ihtiyacınız olan tek şey olan ana USB-C bağlantısı ve güce aç sabit sürücülere ekstra güç sağlamak için kullanılabilecek başka bir USB-C bağlantı noktası var.

  Muhafazanın harika özelliklerinden biri, güç kaybına karşı korumadır. Tıpkı M.2 kasalarında olduğu gibi, sürücüye fişini çektikten sonra birkaç saniyeliğine bir miktar güç sağlamaya yardımcı olan bir kapasitör içerir. Bu, veri kaybını veya bozulmayı önlemek için sürücünün önbelleğindeki tüm verileri başarılı bir şekilde silmesine ve birime yazmasına olanak tanır.

  DockCase 2,5″ akıllı konteyner

  2,5 inç SmartCase’in iki versiyonu vardır – standart SmartCase ve “Professional” versiyon. Standart kasaya 9,5 mm kalınlığa kadar sürücüler sığabilirken, Pro versiyonu 15 mm kalınlığa kadar sürücülere sığabilir.

  Her ikisi de önceki DockCase ürünlerinde gördüğümüz aynı metal ve cam tasarıma sahip. Kasanın düşmeye karşı biraz koruma sağlaması için isteğe bağlı silikon kılıflar da bulunmaktadır.

  Yaklaşık 70 $’lık indirimli Kickstarter başlangıç ​​fiyatıyla, bu biraz zahmetli. Tek ihtiyacınız olan sürücünüz için harici bir muhafaza ise, Sabrent veya SSK gibi alternatifleri 20 doların altında bir fiyata alabilirsiniz. DockCase muhafazasının SMART özellikleri ve yapı kalitesi size hitap ediyorsa, Kickstarter’ın ürünü desteklemek için bir haftadan az bir süre kaldı – hedefinin neredeyse on katına ulaşmış durumda.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index