More

  Daha hızlı Wi-Fi ile yeni MacBook Pro veritabanında görüldü

  Yeni Mac’lerin bu hafta duyurulabileceğine dair kanıtlar artıyor. Geliştirilmiş Wi-Fi hızlarına sahip, yayınlanmamış bir MacBook Pro, A2779 model numarasıyla Kanada’nın Radyo Ekipman Listesi veritabanında göründü. Birden fazla kaynağa göre yeni Mac’ler yarın duyurulabilir.

  Wi-Fi 6E özellikli yeni MacBook Pro yolda

  Mevduat daha önce izlendi Wade Penner Twitter’dan. Apple’ın dosyası geçen hafta 11 Ocak’ta onay almıştı. Kayıt, MacBook Pro için Ürün Pazarlama Adını ve Dizüstü Bilgisayar için Ekipman Açıklamasını belirtir. Listelenen model numarası, mevcut herhangi bir MacBook Pro ile ilişkili olmayan A2779’dur.

  Belge ayrıca, Penner’a göre yeni MacBook Pro modellerinin, daha hızlı ve daha güvenilir kablosuz bağlantılar sağlamak için 6GHz kablosuz bandını kullanan Wi-Fi 6E’yi destekleyeceğini ortaya koyuyor. Şu anda yalnızca en yeni nesil iPad Pro, Wi-Fi 6E ve 6GHz kablosuz bantlarını desteklemektedir.

  Apple, teknoloji geçen yıl M2 iPad Pro’ya geldiğinde Wi-Fi 6E hakkında şunları söyledi:

  Yeni iPad Pro, Wi-Fi 6E desteğiyle en hızlı Wi-Fi bağlantılarını destekler, böylece hızlı bağlantılara ihtiyaç duyan kullanıcılar en zorlu iş akışlarını her yere yanlarında götürebilir. Önceki nesle göre iki kat daha hızlı olan 2,4 Gb/sn’ye varan indirme hızları.

  Elbette bu yükseltmeden yararlanmak için Wi-Fi 6E ve 6GHz kablosuz bant ile uyumlu bir yönlendiriciye de ihtiyacınız var. Bu, en son Eero Pro sistemi gibi yönlendiricilerin yanı sıra TP-Link gibi şirketlerin diğer tekliflerini içerir.

  Bunun gibi düzenleyici dosyalar, genellikle Apple’ın yaklaşmakta olan bir cihaz sürümünün en güvenilir göstergeleridir. Şirket, yeni cihazlar için dünya çapında birçok ülkede düzenleyici onay almak zorunda. Çoğu zaman, bu mevduatlar ürünler açıklanana kadar gizli tutulur, ancak bu her zaman böyle değildir.

  esprili 9to5Mac Pazartesi günü erken saatlerde bildirildiği üzere, Apple yarın yeni MacBook Pro modellerini duyurabilir. Şirket, Çarşamba ve Perşembe günleri basın mensuplarıyla brifingler düzenliyor ve 23 Ocak Pazartesi günü ön inceleme yasağı uygulanacak.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba