More

  Daha fazla widget eklemek için Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı

  Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazları, uzun zamandır beklenen bazı iyileştirmeleri getirecek şekilde ayarlandı ve Galaxy Z Flip 5 için bu, tamamen yeni, çok daha geniş Kapsamlı Ekran anlamına geliyor.

  Daha önce bildirildiği üzere Samsung, Galaxy Z Flip 5’in dışında 3,4 inçlik bir ekran kullanacak. buz Dünyası Eklemek Bu ekran 720p çözünürlüğe sahip olacak ve 720 x 748’de gelecek. Bu kadar küçük bir ekranda bu kesinlikle çok keskin olacak, ancak bu hafta 1056 x 1066 ekrana sahip olması beklenen Motorola’nın yaklaşmakta olan Razr’ının belirgin şekilde gerisinde.

  Çözünürlük bir yana, daha ilginç olabilecek şey, Samsung’un ekstra ekran alanıyla ne yapmayı planladığı.

  Max Jambor, Samsung’un Desteklenen widget’ların önemli ölçüde genişletilmesi de dahil olmak üzere kapak ekranına “çok” yeni özellik getiriyor. Galaxy Z Flip 3 ve Flip 4’te Samsung, stok uygulamaları, müzik kontrolleri ve daha fazlası için küçük bir widget seti içeren harici ekranda çok sınırlı işlevsellik gösterdi. Jambor tam olarak neyin ortaya çıkabileceğini söylemiyor, ancak konsept buz Tweet olasılıkları gösteriyor – yukarıda gördüğümüz gibi bu konsept sadece bir konsept, Samsung’un sevk ettiği şey değil.

  Galaxy Z Flip 5’in Temmuz ayında Fold 5, Galaxy Watch 6 ve daha fazlasıyla birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Samsung’la ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index