More

  CryoBoost özellikli ESR HaloLock, daha hızlı MagSafe şarjının kilidini açar

  MagSafe hızlı şarj, son birkaç yıldır iPhone’lara eklenen en sevdiğim özelliklerden biri haline geldi. MagSafe iPhone 12 serisine eklendiğinden beri sayısız şarj cihazı, yuva ve araç montaj aparatı kullandım.Masama yeni eklenenlerden biri, CryoBoost özellikli ESR HaloLock 2’si 1 arada Şarj Cihazıydı. iPhone’unuzu serin tutarken MagSafe aracılığıyla şarj etmek için harika bir seçimdir. Ayrıca harika bir AirPods şarj cihazı da içerir.

  Neden CryoBoost?

  ESR, CryoBoost’unu ilk kez bu nesil ürünlerin piyasaya sürülmesiyle piyasaya sürdü ve ayrıca araba şarjı için bir seçeneğe sahip. Yaz sıcağında harika olan birincil araç şarj cihazım oldu. Yeni masaüstü bağlantı istasyonu, aynı teknolojiyi ev ofisinize de getiriyor. Arabada olduğu kadar masamda serin tutmak önemli olmasa da, kablosuz şarjın getirdiği hızı takdir ediyorum. Hayranların biraz arka planda gürültüsü var ama Zoom görüşmesindeki herkesin fark etmesi için yeterli değil. Aslında, ekstra sesi takdir ediyorum, özellikle HomePod mini’mde müzik dinlemiyorken—ESR HaloLock’taki CryoBoost, bana daha az arka plan gürültüsü vermek için sessizliği bozuyor.

  Bu iskeleyi yatağınızın yanında kullanmak isterseniz ESR bunu da düşünmüş. Durum ışığını devre dışı bırakabileceğiniz bir uyku seçeneği içerir. ESR HaloLock uyku modundayken CryoBoost da devre dışı bırakılır. Pek çok üretici, ister ofiste ister komodinde olsun, ürünlerinin nasıl çalışacağını ve çalışacağını düşünmez, bu yüzden bu seçeneği takdir ediyorum.

  Genel olarak CryoBoost, şarj olurken iPhone’unuzu serin tuttuğu için MagSafe aracılığıyla daha hızlı şarjın kilidini açar. Arabada olması gereken bir şey ve ofise hoş bir ek. ESR, video izlerken iPhone 13’ü üç saatte tamamen şarj edebileceğini iddia ederken, resmi MagSafe şarj cihazı 7 saatten fazla sürüyor.

  AirPod’larınızı şarj edin

  ESR HaloLock ayrıca AirPod’larınızı da şarj etmek için yuvada bir yer içerir. AirPod’un pilleri günlük olarak şarj edilmek için çok iyi olsa da, yuvayla birlikte verilen kablosuz şarj cihazı sayesinde kendimi pilleri daha sık şarj ederken buluyorum. HaloLock, AirPod’larımı yuvaya koymama ve telefonumu veya iPad’imi kullanırken şarj etmeme izin veriyor. Yeni AirPods Pro’yu sipariş ettiğim halde, mevcut AirPod’larım üç yaşında, bu yüzden bu noktada en azından gün aşırı şarj ediyorum. Bu yuvaya takılıyken, onları şarj yuvasına bırakıyorum ve gitmeye hazırım.

  CryoBoost ile ESR HaloLock hakkında sonuç

  ESR HaloLock

  CryoBoost özellikli ESR 2’si 1 arada HaloLock, iPhone, AirPods ve diğer kablosuz cihazlarınızı şarj etmenin harika bir yoludur. Kompakt, dayanıklı ve kablosuz şarj rahatlığıyla kullanımı kolaydır. Tasarım ayrıca, telefonunuzu elinize almanıza gerek kalmadan bildirimleri veya FaceTime aramalarını görebilmeniz için telefonunuzu yatay veya dikey yönde yerleştirmenize olanak tanır. CryoBoost’un şarjı hızlandırmak için yaptığı işi takdir ediyorum. Genel olarak, MagSafe’i masanızda şarj etmek için sağlam bir seçimdir. iPhone ve AirPods Pro her zaman ücretlendirilir. Apple Watch’ınızı da şarj etmek istiyorsanız, ESR’den üç cihazlı bir şarj yuvası seçeneği de var.

  MagSafe şarjının rahatlığına alışkın olan bizler için bu, kabloların çantalarımıza dolanması veya kaybolması konusunda endişelenmeden birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek için bariz bir çözüm gibi görünüyor!

  CryoBoost özellikli ESR HaloLock, Amazon’dan veya doğrudan ESR’den satın alınabilir.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index