More

  COO tarafından onaylanan OnePlus Nord CE 3 Lite teknik özellikleri

  OnePlus, bir sonraki orta sınıf akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve şirket bu hafta bazı önemli yollarla tanıtımlar yapıyor. Bugün yapılan bir röportajda OnePlus, Nord CE 3 Lite’ın 120Hz ekrana ve 108MP vahşi kameraya sahip olacağını doğruladı.

  Konuşurken Teknik RadarOnePlus Nazik Aslan 4 Nisan’da tanıtılacak olan OnePlus Nord CE 3 Lite hakkında birkaç önemli ayrıntıyı doğruladı.

  İlgili: OnePlus Nord Buds 2, 4 Nisan’da piyasaya sürülecek

  Cihazın kendisinden önceki cihazdan çok daha büyük ve bugüne kadarki en büyük OnePlus akıllı telefonlarından biri olan 120Hz’de çalışan 6.72 inçlik bir ekran taşıyacağı açık. Liu, çözünürlüğü veya ne tür bir ekran gördüğümüzü belirtmedi.

  Liu ayrıca, OnePlus Nord CE 3 Lite’ın arkasında, arka fotoğrafçılık deneyimini tamamlamak için bir çift 2MP sensör içerdiği söylenen 108MP kameraya sahip olacağını doğruladı. Telefonun çift SIM desteği, 8 GB “sanal” RAM (belleği artırmak için sistem depolamasını kullanır) ve Android 13 üzerine inşa edilmiş OxygenOS 13.1 sunacağı da Liu tarafından onaylandı. 13.1’in Android’e ne getireceği henüz belli değil. program, ancak Liu “güçlü, birinci sınıf bir spesifikasyona” göre çalışacağından endişe ediyor.

  Bu spesifikasyonların, geçen yılki Nord CE 2 Lite’ta kullanılan çipin aynısı olan Qualcomm’un Snapdragon 695 işlemcisini içerdiği doğrulandı.

  Fiyatlandırma Liu tarafından onaylanmadı, ancak daha önceki bir sızıntı bazı ek bilgiler sağladı. Bu sızıntıya göre Nord CE 3 Lite, 329 Euro’ya mal olacak ve ayrıca 67W hızlı şarjlı 5.000mAh pil getirecek. Görünüşe göre telefon ayrıca iki büyük Android güncellemesi ve dört yıllık güvenlik yamaları için uygun olacak.

  OnePlus hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index