More

  Charter Spectrum Zero Sign In ve Apple TV Uygulaması Yayın Tarihi –

  güncellemek içinSpectrum aboneleri, uygulamanın 13 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini bildirdi.

  tvOS 12 ile Apple, TV yayın uygulamaları için oturum açma sürecini basitleştiren “Sıfır Oturum Açma” adını verdiği yeni bir özelliği duyurdu. Apple başlangıçta, Apple TV için yeni bir Charter Spectrum uygulaması ve yıl sonundan önce Zero Sign On lansmanı ile Charter Spectrum’un bu özelliği destekleyen ilk TV sağlayıcısı olacağını söyledi.

  2018’in sonuna yaklaşırken, bu özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağına dair hâlâ bir onayımız yok, ancak er ya da geç olacağına dair ipuçları var.

  Reddit’te yer alan bir habere göre, Charter Spectrum şu anda çalışanlarını yeni Apple TV uygulaması hakkında eğitiyor. Bu, hiçbir şekilde kesin bir çıkış tarihi sağlamasa da, kablo sağlayıcının kendi testinin son aşamalarında olduğunu gösteriyor.

  Ayrıca, başka bir Reddit kullanıcısı, Apple TV için Charter Spectrum uygulamasının “son dahili beta testinde” ve kullanıcı kabul testinde olduğunu bildirdi. Bu kullanıcıya göre, mevcut hedef lansman tarihi 3 Aralık. Anekdot olarak, bu, 9to5Mac’in Zero Sign On’un lansman tarihi olduğu söylenen tarihle aynı, ancak doğruluğunu doğrulayamadık. güncellemek için: Ayrıca olası çıkış tarihi olarak 10 Aralık’ı duyuyoruz. Lansman tarihi farklı pazarlarda da değişiklik gösterebilir.

  Bu noktada, elbette, Charter Spectrum veya Apple tarafından hiçbir şey onaylanmadı. Apple daha önce bu yıl için bir hedef tarih belirlediğinden, lansman tarihinin Aralık ayında olması mantıklı. Bununla birlikte, gecikmeler kesinlikle mümkündür ve lansmanın 2019’da bir ara ertelenmesi şaşırtıcı olmaz.

  Sıfır oturum açma, Apple’ın çoklu oturum açma özelliğinin devamı niteliğindedir. Apple TV ev internetine bağlı olduğu sürece, Sıfır Oturum Açma, kullanıcıların hiçbir zaman oturum açma bilgilerini TV’ye girmeleri gerekmediği anlamına gelir; Sıfır Oturum Açma, bunun yerine ağ bağlantısı üzerinden kimlik doğrulaması yapar.

  Orijinal Apple reklam metni:

  “Apple TV, bir kullanıcının geniş bant ağını algılar ve abonelikleriyle aldıkları tüm desteklenen uygulamalarda – yazmaya gerek kalmadan otomatik olarak oturum açar. Sıfır oturum açma, bu yılın sonlarında Charter ile başlar ve zamanla diğer sağlayıcıları da kapsayacak şekilde genişleyecektir.”

  Bu arada, Charter Spectrum’un Apple TV uygulaması, abonelere “yüzlerce canlı TV kanalı ve on binlerce isteğe bağlı TV şovu ve filmi” sağlayacak.


  Daha fazla Apple haberi için YouTube’da 9to5Mac’e abone olun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun