More

  Çalışma, iPhone’un kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunu düşündüğünüz kişiye göre değil, yaşa göre ortaya koyuyor

  Bu ayın başlarında CIRP, kullanıcıların bozulan, kaybolan veya çalınan bir iPhone, iPad veya Mac’i ne kadar hızlı tamir edebileceğini veya değiştirebileceğini inceleyen bir çalışma yayınladı. Şirket, son anketiyle cihazların kullanıcılar için ne kadar önemli olduğunu yaşa göre ölçmeye çalıştı ve sonuçlar beklediğiniz gibi değil.

  Yeni CIRP çalışması, “Genç Müşteriler Cihazlarına Bağımlı Olmayabilir…” Substack’te yayınlandı. Altı yaş grubuna ayrıldılar ve iPhone, iPad ve Mac’lerini ne kadar çabuk değiştirebileceklerini veya tamir edebileceklerini incelediler.

  Tam tersini bekleseniz de, 18-24 yaş arasındaki en genç grubun, iPhone’ları “hemen – aynı gün” veya “bir veya iki gün içinde” değiştirecek olanların yüzdesinin en düşük olduğu ortaya çıktı. %59

  55-64 yaş grubu, %90 ile bir iPhone’u bir veya iki gün içinde veya hemen değiştireceklerini veya tamir edeceklerini söyleyerek en yüksek yüzdeye sahipti. Ve 45 ile 54 yaş arasındaki insanlar %89’a çok yakındı. Genç kullanıcıların genellikle cihazlarının bağımlısı olmaya eğilimli olduğunu düşündüğünüzde bu harika.

  İşte tam sonuçlara bir bakış:

  CIRP tarafından kabul edildiği üzere, bir kişinin bir cihazı ne kadar çabuk onarmayı veya değiştirmeyi planlayabileceği söz konusu olduğunda elbette devreye giren birçok faktör vardır; bunu yapacak paraya sahip olmak, bir Apple mağazasına/tamir mağazasına erişime sahip olmak, bir yedekleme cihazı ve daha fazlası.

  Ancak sonuç olarak, CIRP “nesiller arasındaki ayrımın açık olduğuna” inanıyor. Ve iPad’ler ve Mac’ler için aynı eğilim, yaşlı kullanıcıların en genç sahiplere göre daha hızlı değiştirilmeleri veya onarılmalarıdır.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index