More

  Bu telefonlar, en hızlı indirme hızı testinde iPhone 14 Pro Max’i geride bıraktı

  Ookla’nın 2023’ün ilk çeyreğine ilişkin mobil performans raporunun bir başka yönü de belirli cihazların Apple, Samsung ve Google arasındaki karşılaştırmasıdır. Geçen sonbaharda ortalama indirme hızları söz konusu olduğunda iPhone 14 Pro Max en iyisiyken, 2023’ün ilk çeyreğinde durum böyle değildi. İşte daha hızlı olan üç akıllı telefon.

  Ookla, indirme ve yükleme hızları, tutarlılık, kullanılabilirlik ve daha fazlası açısından başlıca ABD operatörlerini karşılaştırdığı en son Mobil Performans Raporunu paylaştı.

  Ayrıca çalışma, ABD’deki en popüler akıllı telefonların 2023’ün ilk çeyreğinde indirme/yükleme hızı ve yanıt süresi açısından nasıl bir sıralamaya sahip olduğunu gösteriyor.

  iPhone 14 Pro Max, üçüncü çeyrekte ortalama 147 Mbps indirme hızı ve ortalama 17 Mbps yükleme hızıyla hız tacını alırken, amiral gemisi Apple dördüncü çeyrekte bu unvanı kaybetti. Görünüşe göre Samsung ve Google’ın en yeni cihazları bu yılın ilk çeyreğinde de onu geçmeyi başardı.

  İndirme hızı açısından en hızlı akıllı telefonlar

  Yeni Samsung Galaxy S23 Ultra ortalama 161,86 Mbps indirme hızıyla birinci, Galaxy Z Fold4 143,56 piksel ile ikinci, Google Pixel 7 Pro ise 132,57 Mbps ile üçüncü sırada yer aldı.

  iPhone 14 Pro Max ise 130,99 Mbps hız ile dördüncü oldu. Bu rakamlar, S23 Ultra’nın ortalama indirme hızlarının iPhone 14 Pro Max’ten %23 daha yüksek olduğunu gösteriyor.

  Karşıya yükleme hızları ve yanıt süresi yakındı, ancak Galaxy S23 Ultra yükleme için 16,19 Mbps’de sürdü ve Pixel 7 Pro, 50 ms ile en düşük gecikmeye sahipti.

  En hızlı akıllı telefon indirme hızları Ookla çalışması

  Tüm iPhone’ların ve Samsung cihazlarının ortalama indirme hızlarına bakıldığında, büyük resim için ikincisi, Apple’ın 76,92 Mbps’lik ortalama hızına kıyasla 91,57 Mbps’lik ortalama hızlarla daha iyi performans gösterdi.

  Samsung 65.94’ü ve Apple 62.49 Mbps’yi gördüğünde her ikisi de Q4’ten daha yüksekti. Samsung, ortalama yükleme hızları ve 2 milisaniye daha düşük gecikme süresi açısından da Apple’ı geride bırakıyor.

  Ortalama iPhone indirme hızları ile Samsung karşılaştırması

  Taşıyıcıya göre daha fazla performans sonucu için Ookla Mobil Raporuna bakın. Apple’ın bu sonbaharda iPhone 15 ile ortalama indirme hızı tacını geri alıp alamayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

  PhoneBuff aracılığıyla üstteki resim

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index