More

  Bu orijinal, açık artırmada 4GB iPhone net 100.000 $ mühürleyebilir mi?

  Geçen yıl müzayedeye çıkan birçok orijinal mühürlü iPhone gördük. Şubat ayında 63.000 $ ile rekor bir seviyeye ulaştıktan sonra, talep ve fiyatlar son birkaç ayda azaldı. Bununla birlikte, müzayede evi artık 100.000 $’a kadar getirebileceğine inandığı nadir, orijinal, mühürlü 4 GB’lık bir iPhone’a sahip.

  Damgalı iPhone çılgınlığı Şubat ayında zirveye ulaştıktan sonra, kapmak için birkaç 8GB model gördük. Nisan ayındaki sonuncusu, Şubat müzayedesinden 45.000 $ düşüşle 18.000 $’ın biraz üzerine çıktı.

  LCG Müzayedeleri, orijinal iPhone’un piyasaya çıkış tarihinin yıl dönümünde başlatılan en son müzayedesiyle bugün bile teslimat yapıyor ve dört orijinal, mühürlü iPhone kapılmaya hazır. Özellikle biri, tescilli bir modeldir – Apple’ın yalnızca birkaç aydır ürettiği 4 GB’lık bir model.

  LCG, orijinal mühürlü 4GB iPhone First Edition’ın 50.000 ila 100.000 ABD Doları arasında bir fiyata satılacağını tahmin ediyor. Ya da başka bir deyişle, en pahalı iPhone müzayedesi rekorunu kırma şansı yakalıyor.

  Nadir bulunan 4 GB model için teklif 10.000 $’dan başlıyor (29 Haziran PT bugün 14:00) ve 16 Temmuz’a kadar devam edecek.

  Müzayede evinde ayrıca OG iPhone 8 GB, kilidi açılmış 16 GB OG iPhone ve ilk Avrupa modeli kilitli OG iPhone da bulunuyor.

  Her birinin değeri, sırasıyla 5.000 ABD Doları, 2.500 ABD Doları ve 2.500 ABD Doları’ndan başlayan nadir orijinal 4 GB iPhone’dan giderek daha az değerlidir.

  Geçen yılki orijinal iPhone müzayedeleri hakkında daha fazla geçmiş için şu makalelere göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba