More

  Bu iPhone’un paraşütle atlama kazasında 14.000 fitten düşüşten sağ çıkmasını izleyin [Video]

  Düşürme testi genellikle bir iPhone’da veya herhangi bir akıllı telefonda 6, 10 ve hatta 20 fitten yapılır. Ama binlerce fit yükseklikten düştüğünde ona ne olur? Şans eseri keşfedilen yeni bir paraşütçü, iPhone’unun cebinde gevşek olduğunu fark etmeden önce 14.000 fitten atladı. Aşağıdaki videoda neler olduğunu kontrol edin.

  Hutton Smith, TikTok üzerinden “Paraşütle atlamaya gittiğinizde iPhone’unuzu cebinizde bırakınca ne oluyor?” konusunda deneyimlerini paylaştı.

  Etkileyici bir şekilde, iPhone’un uçaktan atladıktan hemen sonra arka cebinden uçarak çıktığını görebilirsiniz. Ve 14.000 fitlik bir düşüşün ardından – ki bu, iPhone’un saatte 100 milin üzerine çıktığını görmeliydi – iPhone yerden kalktıktan sonra gayet iyi çalışıyordu.

  Özellikle, iPhone’unda Catalyst kılıfına sahip olduğu için minnettar olduğunu yorumlarda paylaştı. Bu kadar büyük bir etkiyle yere düşen çıplak bir iPhone olsaydı sonuç çok farklı olabilirdi. Ancak, sert kaya veya toprak gibi affetmeyen bir şey yerine bataklık, çamurlu bir alana inmesi de yardımcı oldu.

  TikTok’ta En Komik Yorum Ödülü Lexi’nin

  Hutton’ın, baş döndürücü düşüşü onlara anlatmak için bir katalizör bulmakta sorun yaşadığı yayınlandıktan sonra yorumladığı gibi, bu da ücretli bir dublör gibi görünmüyordu.

  iPhone’larını ve akıllı telefonlarını canlı canlı düşüren epeyce paraşütçü vakası oldu. Bununla birlikte, bu, iPhone’un şimdiye kadar uzaklaştığı en yüksek düşüşlerden biri olabilir gibi görünüyor – önceki düşüşler çoğunlukla 13.000 fitin altında görünüyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba