More

  Birkaç kolay adımda YouTube Premium nasıl iptal edilir?

  YouTube Premium’u haklı çıkarmak çoğu kişi için zor ve fiyat artışları, aktif olarak ancak çok az abone olanlar için bunu daha da vurguluyor. Bu kılavuz, YouTube Premium aboneliğinizi iptal etmenin iki adımlı sürecinde size yol gösterecektir.

  YouTube’u neden iptal etmek istiyorum?

  Bu yıl her şeyde olduğu gibi, YouTube Premium da ayda 13,99 ABD dolarına çıkıyor. Bu, reklamsız bir deneyim, demo erişimi ve indirilebilir videoların size eskisinden birkaç dolar daha pahalıya mal olacağı anlamına gelir.

  Bazıları için bu değişiklik önemli değil ve YouTube Premium deneyimi, ayda yaklaşık 15 ABD dolarına yapılan artışı haklı çıkarmak için buna değer. Elbette diğerleri aynı fikirde olmayacak ve 10 doların üzerindeki herhangi bir şeyin çok fazla para olduğunu ve YouTube’un her şeyden önce reklamsız bir platform olarak var olması gerektiğini öne sürecek.

  Hangi kampta olursanız olun, 14 ABD doları şüphesiz bugün orada bulunan bazı reklamsız akış hizmetlerinden daha fazladır ve reklamlarla dolu olmasına rağmen hala ücretsiz bir sürümü vardır.

  YouTube Premium nasıl iptal edilir?

  YouTube yeni fatura döngüsünde fiyatı artırmadan önce iptal etmek isterseniz, bunu o tarihten önce istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Premium’u iptal etmek, ödediğiniz özellikleri, ödenen süre bitene kadar kullanmanıza olanak tanır.

  İptal mi yoksa duraklatma mı?

  İptal ettiğinizde, YouTube size aboneliğinizi duraklatmak mı yoksa sadece iptal etmek mi istediğinizi soracaktır. Söyleyebileceğimiz kadarıyla, doğrudan iptal etmenin utanılacak bir yanı yok. Duraklatmak, tekrar devam etmesi gerekmeden önce altı ay içinde bir çıkışla sonuçlanırken, iptal etmek istediğiniz zaman herhangi bir bağ olmadan yeniden abone olmanıza olanak tanır.

  1. Android veya web’de şuraya gidin: YouTube uygulaması veya web sitesi.
  2. Dosya’ya dokunun veya tıklayın Kişisel Fotoğraf sağ üst köşede
  3. Vurur Satın almalar ve üyelikler.
  4. tıklamak üyelik yönetimi web sürümünde veya üzerine dokunun sevgili Android uygulamasında.
   • ilaç: Android uygulamasında, bu sayfayı Premium başlığının altına gizli bir düğme olarak gizlerler.
  5. Vurur devre dışı bırakmak.
  6. istersen seç Duraklat veya iptal et.
  7. İşlemi tamamlamak için rehberli adımları izleyin.
  YouTube premium iptali

  Bu işlemi tamamladığınızda ücretli dönem bitene kadar YouTube’a sahip olursunuz. Bundan sonra, reklamlara ve sınırlı izleme yollarına geri döneceksiniz, ancak yine de ücretsiz YouTube sürümüne erişebileceksiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba