More

  bilmen gereken her şey

  Bir dizi tasarım sunumu sayesinde, merakla beklenen Xiaomi 13 ve 13 Pro’nun biraz yeniden tasarımına ilk kez bakıyoruz.

  Xiaomi 12 Pro takip lansmanı, 2021’in en iyi bütçeli amiral gemisi cihazlarından birine bazı ince değişiklikler getirecek gibi görünüyor. @OnLeaks tarafından paylaşıldı Daha az bilinen Zoutons ve karşılaştırmalı satış noktalarıyla işbirliği içinde, Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’nun bazı önemli alanlarda farklılık gösterebileceğini ima ediyor.

  İlk olarak, daha küçük Xiaomi 13 görselleri, tamamen düz ekranlı iPhone benzeri düz yan korkulukları gösteriyor. İlk bakışta, yine iPhone benzeri bir kasaya dayanan Nothing Phone’a (1) inanılmaz derecede benziyor. Bu sızıntıya göre Xiaomi 13, 6.2 inçlik düz bir ekranla gelirken, renderda bu panelin üst kısmında merkezi bir delik görülüyor. Boyutlara gelince, Xiaomi 13 152,8 x 71,5 x 8,3 mm (arka kamera çıkıntısı dahil 10,3 mm) olacak.

  Dikkatimizi Xiaomi 13 Pro’ya çevirdiğimizde bu cihaz daha tanıdık geliyor. Burada yine kavisli kenarlar ve düz üst çerçeveler kullanılmıştır. Burada da panelin üstünde merkezi bir delik bulunan 6,55 inçlik kavisli bir ekran kullanılacak şekilde ayarlanmış. Xiaomi 13 Pro’nun boyutlarının yaklaşık 163.0 x 74.6 x 8.8 mm (arka kamera çıkıntısı dahil 11.8 mm) olduğu söyleniyor.

  Görünüşe göre her iki cihaz da arkasında LED flaşla birlikte üç lensli Pixel 5 benzeri dairesel bir kamera ile gelecek. Bu kamera sistemlerinin özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı, ancak mümkünse Xiaomi 12S Ultra’nın kullandığı sistemin aynısını burada görmek isteriz.

  Henüz kesin olarak bilmiyoruz, ancak önceki sürümün zaman dilimlerine göre, yeni nesil Qualcomm Snapdragon yongaları tarafından desteklenen bir sonraki Xiaomi amiral gemisinin 2023’ün sonundan önce Çin’de piyasaya sürüleceğini görebiliriz. Xiaomi 13 serisinin sunumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

  Xiaomi hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index