More

  bilgisayarını nereye satıyorsun

  Yeni MacBook Air, tamamen yeni bir tasarım, M2 çip ve bir dizi başka harika yükseltme ile tanıtıldı. Bu, cihazınızdan en yüksek değeri elde etmek için Temmuz ayında yeni MacBook Air piyasaya sürülmeden önce eski MacBook’unuzu takas etmek için mükemmel bir zaman olduğu anlamına gelir. Resmi iş ortağımız Decluttr’dan %10 nakit bonus dahil olmak üzere en iyi MacBook takas değerlerine bir göz atalım.DAILY TECHOUSE“.

  Eski MacBook’unuzu satmak, kendiniz halletmeye çalışırken veya çevrimiçi bir açık artırmayı kullanırken başınızı ağrıtabilir. Ancak kusursuz bir deneyim için istediğiniz ödünleşim değerini elde etmek için fedakarlık yapmanız gerekmez.

  Aşağıda, nakit artı Apple Store kredisi ve daha fazlası için en iyi MacBook değiştirme değerlerine sahibiz. Bunların hepsi, 9to5Mac ekibinin kişisel cihazlarımızı satmak için kullandığı hizmetlerdir.

  Yeni MacBook Air ve MacBook Pro’nun mevcut serideki karşılaştırmasını merak ediyorsanız tam kılavuzumuza göz atın:

  Ayrıca, MacBook’unuzu satmadan önce nasıl sıfırlayacağınızla ilgili bir kılavuzumuz var:

  En uygun fiyatlı MacBook değişimi

  Decluttr – 9to5Mac Resmi İş Ortağı

  Kodunuzu kullandığınız için Decluttr’dan 28 günlük bir fiyat kilitleme süresi ve %10 nakit bonus (30$’a kadar) alınDAILY TECHOUSE“.

  Tercih edilen ortağımız, resmi ticaret portalımızın arkasındaki şirket olan Decluttr’dir. Hepsi olmasa da birçok durumda Decluttr, web’de bulabileceğiniz cömert değişim değerleri, kusursuz deneyim ve müşteri hizmetleri arasında en iyi dengeye sahiptir.

  %10 bonus ile MacBook Pro takas değerleri

  %10 bonuslu MacBook Air döviz kurları

  Apple değiştirme değerleri

  Doğrudan Apple ile ticaret yapın:

  • macbook yanlısı Apple Store’da 1.000 Dolar
  • MacBook Air – en fazla Apple Store kredisinde 400 ABD doları

  diğer seçenekler

  Alıcıdan MacBook’unuzu iade etmesini istemek ve işlem için daha uzun bir zaman dilimi gibi ekstra iş ve olası riskler konusunda bir sorununuz yoksa, eBay gibi siteler başka bir yoldur. Bir açık artırma mı yoksa Şimdi Satın Al satışı mı yapacağınıza, bir rezerv fiyatı belirleyip belirlemeyeceğinize ve daha fazlasına karar vermeniz gerekeceğini unutmayın.

  eBay’de yakın zamanda satılan MacBook’lar:

  • MacBook Pro – 1.500 ABD Dolarına kadar
  • MacBook Air – 1.000 ABD Dolarına kadar

  Amazon, iPad’ler ve diğer küçük elektronik cihazlar için takas sunsa da MacBook’lar için takas sunmaz. Mac’inizi Amazon’da satmanın tek yolu, bir satıcı hesabınız olması.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun