More

  Bilek Kamerası incelemesi: Apple Watch için ilk özel kamera

  Bilek Kamerası, benzeri olmayan bir Apple Watch kayışıdır. Bu kordon, fotoğraflar ve videolar için bir ön ve arka kameranın eklenmesiyle Apple Watch’ınıza yeni bir hayat verir. Eski Apple Watch tasarımcıları ve uygulama geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından yaratılan bu 299 dolarlık saat bandı, Apple Watch sertifikasına sahiptir.

  Özellikler

  Apple Watch’a adanmış ilk kamera olan cihazda 8MP arka kamera ve 2MP ön kamera bulunuyor. 4K fotoğraf ve 1080p video çekiyor. Ayrıca, 2.000 adede kadar fotoğraf veya bir saatlik video için dahili depolama sunar.

  Kutuda ne var

  Kutuda, bilek kamerasının kendisiyle birlikte bir çift USB-A güç adaptörü ve şarj cihazı bulacaksınız. Endişelenmeyin, bilek kamerası dev bir saat kayışı. Kullanıcıların kendi beğenilerine göre ayarlamaları için bir kullanım kılavuzu ve ekstra kayış bulunmaktadır.

  Şarj söz konusu olduğunda, haftada iki kez şarj etme eğilimindeyim. Bilek kamerası, MagSafe benzeri bir şarj cihazıyla çalışır ve şarj olması yaklaşık 30 dakika ila bir saat sürer. Nasıl olduğunu merak ediyorsanız, Pilinizi Bileklik uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

  Ayarlamadan önce, Bileklik uygulamasını iPhone’unuza indirmeniz ve bir hesap oluşturmanız gerekir. Uygulama daha sonra hem iPhone’da hem de Apple Watch’ta olacak. Uygulama, ayarları gerektiği gibi yeniden düzenleyeceğiniz kurulum sürecinde size rehberlik edecektir.

  bilek kamera kutusu

  Apple Watch için Kamera

  Bilek kamerası, iPhone’unuz olmadan fotoğraf veya video çekmenin harika bir yoludur. iPhone uygulamasında, fotoğrafları ve videoları Fotoğraflar’a indirebilir veya düzenleyip başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ek olarak, kamerayı kullanmak için Siri komutları var. Doğrudan Bileklik uygulamasına gitmek için bir düğme kullanılarak indirilebilen saat yüzleri de vardır.

  Apple Watch’ta olduğu gibi yüzerken, duş alırken, egzersiz yaparken vb. kol kamerasını takmanızda bir sakınca yoktur. Kordon, temizlemeyi kolaylaştıran ve suya dayanıklı olan kauçuktur.

  FaceTime ile uyumlu mu?

  Ne yazık ki bilek kamerası, üçüncü taraf bir aksesuar olduğu için FaceTime ile uyumlu değil. Ancak yine de başkalarıyla görüntülü sohbet edebilir ve görüntülü mesaj gönderebilirsiniz. Birinin bilek kamerası yoksa ona görüntülü mesaj gönderebilirsiniz, ancak mesajları görüntülemek için bilek kamerası uygulamasını indirmeleri gerekir.

  Neden bilek kamerası satın almalı?

  Herkes için olmasa da, bilek kamerasının iyi bir fikir olduğu kullanım durumları kesinlikle vardır. Hücresel Apple Watch’a sahip biri olarak, her zaman yanımda bir iPhone taşımıyorum. Bilek kamerası sayesinde hala doğrudan bileğimden çekim yapma fonksiyonuna sahibim. Cihazı bileğim için bir tür GoPro olarak düşünmeyi seviyorum. Genel olarak, spor yapan, açık havada veya GoPro tipi bir insansanız, bu sizin için mükemmel bir saat kayışı gibi hissediyorum.

  Bir tane satın almakla ilgileniyorsanız, şirketin web sitesinden bir tane satın alabilirsiniz. Standart bant için fiyatlar 299 dolardan başlıyor.

  elma izle

  Son düşünceler

  Cihazın fikrini sevsem de bilek kamerası olması gerektiği kadar basit değil. Cihaza alışmak için uygulamada sunulan yaklaşık 15 eğitici videoyu izlemeye hazır olun. Kullanımınızı mükemmelleştirmek zaman ve sabır gerektirir. Ancak cihaz çalışıyor – yalnızca Apple Watch ile düzgün fotoğraflar ve videolar çekmeye devam ediyor. 300 doları düşürmeden önce önemli bir ürün araştırması yapmak isteyebileceğinizi unutmayın.

  Bilek kameranız var mı? Bu kullanmak isteyeceğin bir şey mi? Yorumlarda bize bildirin.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Roborock Q5+ robotik vakum

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index