More

  Ayrıntılı kukla Galaxy Z Flip 5 ünitesi gösterilmiştir [Gallery]

  Samsung, Galaxy Z Flip 5’in lansmanına sadece iki hafta kaldı ve cihaz bu noktada sayısız kez sızdırıldı. Şimdi, Galaxy Z Flip 5’in başka bir sızıntısı, aksesuarı yapmak için kullanılan ve garip bir şekilde hala bir menteşe deliği olan sahte bir birimi gösteriyor.

  Fotoğraf ve kısa bir video yayınlayın Kesik Göller Bugün sahte bir Galaxy Z Flip 5 ünitesini gösterdi.Muhtemelen kılıf yapmak veya telefonun tasarımını benzer bir şekilde sergilemek için kullanılan ünite oldukça tanıdık geliyor. Dış kısma, iki kamera modüllü büyük bir klasör simgesi şeklindeki kapak ekranı hakimdir. Bunun dışında parmak izi sensöründen menteşeye kadar tasarımın geri kalanı neredeyse aynı.

  Burada yeni bir şey yok, ancak hızlı bir şekilde gözümüze çarpan şey, menteşeye ve özellikle katlanmış Galaxy Z Flip 5’teki çentiğe bir bakış oldu. Samsung’un yaptığı gibi, bu yıl katlanabilir telefonda bu boşluğun büyük ölçüde ortadan kalkması bekleniyordu. Katlanabilir ekran için daha fazla alan bırakarak telefon kapatıldığında boşluğu kısmen ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir “Su Damlası” menteşeye sahip olması bekleniyor. Bu yeni menteşe, menteşede de hafif bir boşluk bulunan ancak burada gördüğümüzden çok daha küçük olan Galaxy Z Fold 5’te görüldü.

  Bunun, bu birimin kukla olmasının bir yan etkisi olabileceğini varsaymak tamamen mantıklıdır, ancak amacın aksesuar testi olduğu düşünülürse, kendi başına da biraz garip olacaktır. Bu fotoğraflardan bazılarına göre menteşe, perakende satış cihazlarından biraz farklı çalışıyor gibi görünüyor. Her durumda, bir tutam tuzla almaya değer.

  Katlanabilir cihazın Samsung tarafından onaylandığı üzere 26 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlandığından Galaxy Z Flip 5’i yakında resmi olarak göreceğiz. Ön sipariş verdiğinizde size 50 ABD doları kredi kazandırabilen cihaz için rezervasyonlar şimdi açık.

  Galaxy Z Flip 5 hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index