More

  Ayrıntılı ekran özellikleri, kamera ve daha fazlasıyla Oppo Find N2 Flip

  Oppo Find N2 Flip, geçen yılın sonlarında Oppo’nun küresel pazardaki ilk katlanabilir telefonu olarak duyurulmuştu ve yeni sızıntılar Oppo Find N2 Flip’in tüm özelliklerini ve olası çıkış programını sunduğundan, lansman nihayet geliyor gibi görünüyor.

  buna göre meraklı teknolojiOppo, MWC’nin olası bir aday olarak belirtilmesiyle Oppo Find N2 Flip’i dünya çapında “yakında” piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu kesinlikle mantıklı olur ve lansmanı Şubat veya Mart başında yapar.

  Ancak belki de çıkış tarihinden daha ilginç olan, Oppo Find N2 Flip’in tam teknik özellikleridir.

  Bu sızıntı, daha önce söylendiği üzere cihazın MediaTek Dimensity 9000+ yonga setinden güç aldığını gösteriyor. Şirket geçen yıl Dimensity 9200’de halefini piyasaya sürmesine rağmen, MediaTek’in amiral gemisinde çalışan ilk yüksek profilli cihazlardan biri olacak. Bu çipin yanı sıra 8 GB RAM (“sanal” RAM 16 GB’a genişletilebilir) ve 256 GB depolama alanı olacak.

  Oppo Find N2 Flip teknik özellikleri, 44W hızlı şarj, 5G ve Android 13 ile kutudan çıkan 4.300mAh pil ile devam ediyor. Ekranlar, dahili ekran için 6,8 inç, 120 Hz’de bir AMOLED FHD paneli, harici ekran ise 60 Hz’de 3,26 inç AMOLED paneldir. Telefonun renkleri ise aşağıdaki görseldeki gibi “Astral Black” ve “Moonlit Purple” olarak isimlendiriliyor.

  Kameralar, 8MP sensör (muhtemelen ultra geniş) tarafından desteklenen 50MP birincil atıcı ve içinde 32MP kamera içeren Oppo Find N2 Flip’in temel özelliklerini tamamlıyor.

  Oppo Find N2 Flip kesinlikle Galaxy Z Flip 4 için mükemmel bir rakip ve tam lansmandan daha fazlasını görmek isteyeceğiz. Özellikle Oppo, amiral gemisi serisi Find X6 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Henüz bir kelime yok ve Oppo Find N2’nin küreselleşeceğine dair gerçekten bir beklenti yok.

  Oppo hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba