More

  AT&T Pixel 6 Pro, Best Buy’da 140 $ karşılığında satılıyor

  Geçen Ağustos ayında, Pixel 7 serisinin çıkmasına daha birkaç ay varken, bazı Target mağazaları Pixel 6 Pro’yu 270 dolara toplu olarak sattı. Best Buy şimdi AT&T Pixel 6 Pro’yu 139,99 $ gibi düşük bir fiyata satıyor.

  Bu, AT&T’nin taşıyıcı olarak listelediği Stormy Black rengindeki 128GB Pixel 6 Pro içindir. Best Buy’da başka hiçbir (veya kilidi açılmış) taşıyıcı, renk, boyut veya depolama seçeneği aynı fırsatı görmez. Stokların sınırlı olması gerekiyor.

  Bugün yeni bir AT&T hattı veya hesabıyla etkinleştirirseniz, bu tek seferlik 139,99 ABD doları tutarında bir ödemedir. Mevcut AT&T aboneleri, yükselttiğinizde 239,99 ABD doları karşılığında alabilirler.

  Karşılaştırma için, aynı liste kilidi açılmış bir 128GB 6 Pro’yu (Sorta Sunny’de) 674,99 dolara satıyor. Best Buy’ın web sitesi, doğrudan size veya bir mağazaya gönderileceğini söylüyor, ancak Redditor onu mağazaya gönderip teslim almayı öneriyor. Aynı iş parçacığı başka bir otobüse bindirmek için lojistiğe gidiyor:

  • Zaten bir AT&T müşterisiyseniz, bu basit bir satın alma yoludur.
  • Kilidi açılmış bir Pixel 6 Pro alıyorsanız AT&T cihazınızın kilidini açmaya uygunluk, sipariş tarihinden önce satın alma tarihinden itibaren 60 gündür.
  • Anlaşmayı kapmak ve ön siparişli hücresel servise ihtiyacınız varsa, AT&T’nin en ucuz planı ayda 65 dolardır.

  18 aydan daha eski bir 2021 amiral gemisi telefon için oldukça iyi bir anlaşma. Pixel 6 Pro, Ekim 2024’e kadar Android sürüm güncellemelerini ve bundan sonra iki yıllık güvenlik yamalarını görecek. Geçen ay bir miktar güncelleme gecikmesi yaşayan orijinal Tensor çipi ve 12 GB RAM tarafından destekleniyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here